Millie Bobby Brown jako ENOLA HOLMES w zwiastunie nowego filmu Netflixa

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.6]

Netflix filmy

Netflix Polska prezentuje zwiastun nowego filmu ENOLA HOLMES z Millie Bobby Brown w roli tytułowej siostry słynnego detektywa.

Anglia, rok 1884. Świat stoi u progu wielkich zmian. W dzień swoich 16. urodzin Enola Holmes (Millie Bobby Brown) odkrywa, że jej matka (Helena Bonham Carter) zniknęła, pozostawiając po sobie dziwaczne podarunki, bez żadnych wskazówek ani informacji o obecnym miejscu pobytu. Ciesząca się do tej pory beztroskim dzieciństwem Enola nagle trafia pod opiekę swoich braci, Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin), którzy planują odesłać ją do szkoły z internatem dla „młodych dam”. Dziewczyna ma jednak inne plany – ucieka, aby odnaleźć swoją matkę w Londynie. Wkrótce okazuje się, że jej własna misja powiązana jest z losami młodego, tajemniczego uciekiniera, Lorda (Louis Partridge). Rozwijająca swoje umiejętności detektywistyczne Enola okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop spisku, który może odmienić historię ludzkości.

Oparty na uwielbianej przez czytelników serii powieści autorstwa Nancy Springer, ENOLA HOLMES to emocjonujący kryminał przygodowy, w którym znany na całym świecie detektyw stawia czoła przeciwnikowi, z jakim jeszcze nie miał do czynienia — swojej nastoletniej siostrze. Gra się rozpoczęła.

  • Reżyseria: Harry Bradbeer
  • Producenci: Mary Parent, Alex Garcia, Ali Mendes, Millie Bobby Brown oraz Paige Brown
  • Scenariusz: Jack Thorne
  • Muzyka: Daniel Pemberton
  • W rolach głównych: Millie Bobby Brown, Sam Claflin, Adeel Akhtar, Fiona Shaw, Frances de la Tour, Louis Partridge, Burn Gorman, Susan Wokoma oraz Henry Cavill i Helena Bonham Carter
  • Premiera: 23 września

Kiedy znika jej matka, Enola — siostra Sherlocka — okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop niebezpiecznego spisku wokół tajemniczego młodego lorda. Występują: Millie Bobby Brown, Sam Claflin, Henry Cavill i Helena Bonham-Carter.


 

Polecamy również

Przysięga – nowy serial dokumentalny HBO o amerykańskiej sekcie NXIVM zadebiutuje w HBO GO 24 sierpnia, emisja w HBO od 27 sierpnia

Netflix Polska: The Crown – data premiery i zapowiedź czwartego sezonu serialu

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...