“Dobre rady Johna Wilsona” wracają z drugim sezonem już jutro, 27 listopada w HBO GO

Facebooktwitter

hbo go seriale

Komediowy serial dokumentalny HBO przedstawiający dole i niedole współczesnego Nowojorczyka, Dobre rady Johna Wilsona, powraca z drugim sezonem. Premiera produkcji odbędzie się 27 listopada w HBO GO.

Dobre rady Johna Wilsona to opowiedziany w pierwszej osobie serial dokumentalny, którego bohaterem jest zatroskany Nowojorczyk, starający się na co dzień udzielać porad i jednocześnie rozwiązywać swoje własne problemy. Występując zarówno w roli kamerzysty, jak i narratora, John potajemnie dokumentuje życie innych Nowojorczyków w komicznej odysei, która ma na celu odkrywanie samego siebie. Jednocześnie pokazuje widzom niewygodne sprzeczności rządzące współczesnym życiem. W drugim sezonie John kontynuuje swoją misję dzielenia się radami, tym razem jednak sprawy przybierają dość nieoczekiwany obrót.

hbo go seriale

New York Times nazwał pierwszy sezon serialu Dobre rady Johna Wilsona najlepszą półgodzinną komedią 2020 roku, podczas gdy Vanity Fair pisał o produkcji jako o „najlepszym programie telewizyjnym roku”, nazywając go „niezwykle szczerym spojrzeniem na to, co tak naprawdę oznacza być człowiekiem na tym świecie.”

hbo go seriale

W postać reżysera, kamerzysty i narratora wciela się John Wilson (Temporary Color). Producentami wykonawczymi drugiego sezonu są John Wilson, Nathan Fielder, Michael Koman oraz Clark Reinking.

How To with John Wilson (2021) | Season 2 Official Trailer | HBO

Premiera drugiego sezonu serialu dokumentalnego HBO Dobre rady Johna Wilsona odbędzie się w HBO GO w sobotę, 7 listopada. Sezon liczyć będzie 6 odcinków.


 

Polecamy również

8-bitowe Święta – nowy film z HBO Max dostępny wyłącznie w ofercie HBO GO

🎁 Grudniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali 🎁

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner