🎁 Grudniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali 🎁

Facebooktwitter

Netflix filmy seriale

Otrzymaliśmy dziś z Netflix Polska informacje dotyczące premier w ofercie na miesiąc grudzień 2021. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.

Ten rok kończymy z przytupem! W grudniu odbędzie się długo oczekiwana premiera drugiego sezonu Wiedźmina oraz ostatniej części uwielbianej na całym świecie hiszpańskiej produkcji Dom z papieru. Na romantyczną wyprawę do Paryża już po raz drugi zabierze nas urocza i szalona Emily Cooper (Lily Collins).

Netflix seriale

Netflix seriale

W tym miesiącu nie zabraknie także propozycji filmowych od cenionych reżyserów – świąteczny czas miło upłynie nam przy premierze Psich pazurów od Jane Campion i The Hand of God w reżyserii Paolo Sorrentino. Mocnym uderzeniem będzie widowisko filmowe Nie patrz w górę, przedstawiające historię dwójki astronomów próbujących ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą. W rolach głównych Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence.

Netflix

Netflix filmy

Na Netflix znajdą się także świąteczne produkcje dla całej rodziny, w tym polski film familijny Dawid i Elfy (w rolach głównych Cyprian Grabowski, Jakub Zając i Cezary Żak). To będzie magiczny miesiąc!

Netflix

Netflix

Netflix

Netflix seriale

Nowości na Netflix | Grudzień 2021

 

Walkman, meblościanka, boazeria, tapczan, sztruksowe dzwony, szklanka w koszyczku – mówi Ci to coś? W najnowszym odcinku Netflix Studio porozmawiamy o nostalgii, która ciągnie nas do wyjątkowych lat 80. Netflix Studio jest teraz dostępne również do słuchania na Apple Podcasts, Spotify i Tidal.

Kiedyś to było, czyli nostalgia na ekranie | Netflix Studio


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner