Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu – program, którego gospodynią jest Helen Mirren zadebiutuje w ofercie HBO GO już w najbliższy poniedziałek, 29 listopada

Facebooktwitter

hbo go seriale

Czteroczęściowy turniej prezentujący zmagania największych miłośników Harry’ego Pottera – Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu pojawi się już w najbliższy poniedziałek, 29 listopada w HBO GO. Gospodynią programu jest Helen Mirren.

Dwie dekady po premierze pierwszego filmu o Harrym Potterze – Harry Potter i Kamień Filozoficzny najwięksi fani sagi o młodym czarodzieju stają do walki, w której będą sprawdzać swoją wiedzę o świecie czarodziejów. W programie Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu, którego gospodynią jest wyróżniona Oscarem aktorka Helen Mirren, jego uczestnicy odpowiadać będą na setki pytań i zadań, będą zaskakiwani przez wizyty gości specjalnych, a wszystko po to, aby udowodnić, że znają rozległe uniwersum jak własną kieszeń. Uczestnicy rywalizować będą o zwycięski tytuł i puchar.

hbo go seriale

hbo go seriale

Program wyprodukowany został przez Warner Bros. Unscripted Television, we współpracy z Warner Horizon oraz Robinem Ashbrookiem i Yasmin Shackleton z theoldschool.

Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses | Trailer

Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu składa się z czterech części. Pierwsza część pojawi się w HBO GO już w poniedziałek, 29 listopada. Premiery kolejnych odcinków będą odbywać się co tydzień w poniedziałki.


 

Polecamy również

🎁 Grudniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali 🎁

Serial „Plotkara” debiutuje z drugą częścią sezonu w ofercie HBO GO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner