Serial “Plotkara” debiutuje z drugą częścią sezonu w ofercie HBO GO

Facebooktwitter

hbo go seriale

Serial Max Original Plotkara, przedstawiający losy nowego pokolenia nastolatków z Upper East Side, powraca z drugą częścią sezonu. Nowe odcinki już od dzisiaj dostępne są w HBO GO. Wszystkie sezony kultowej wersji Plotkary także dostępne są w serwisie.

Nowa Plotkara (2021), serial Max Original, za który odpowiada Joshua Safran – scenarzysta i producent wykonawczy wersji poprzedniej wersji serialu, to kontynuacja tego kultowego już klasyka serialowego. Produkcja przenosi nas z powrotem na Upper East Side, gdzie – dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji – śledzimy poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół. Każdy ich krok opisywany jest tym razem w mediach społecznościowych. Serial Max Original oparty jest na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu opracowanym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage.

hbo go seriale

Druga część sezonu Plotkara (2021) dalej przygląda się zmianom, które zaszły w ciągu ostatnich lat, nie tylko w social mediach, ale także w samym krajobrazie Nowego Jorku. W rolach głównych ponownie występują: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith.

Serial Plotkara (2021) wyprodukowany został przez Fake Empire i Alloy Entertainment we współpracy z Warner Bros. Television i CBS Studios. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Joshua Safran z Random Acts. Producentami wykonawczymi są także Josh Schwartz i Stephanie Savage z Fake Empire, oraz Leslie Morgenstein i Gina Girolamo z Alloy Entertainment. Lis Rowinski z Fake Empire pełni funkcję współproducentki wykonawczej.

hbo go seriale

Nowe odcinki serialu Max Original Plotkara (2021) już są dostępne od dziś w HBO GO. Od rana w serwisie można oglądać odcinki 7 oraz 8. Kolejne odcinki, po jednym, dodane zostaną 30 listopada oraz 2 grudnia. Cały sezon liczyć będzie łącznie 12 odcinków.

Gossip Girl Part Two | Official Trailer | HBO Max

Wszystkie sezony kultowej wersji serialu Plotkara (sezony 1-6) także dostępne są w serwisie HBO GO.


 

Polecamy również

Serial HBO „Euforia” powraca z drugim sezonem. Premiera w ofercie HBO GO już w styczniu 2022r

„Godzilla vs. Kong” oraz „Mortal Kombat” – dwa hity kinowe zadebiutują w grudniu w ofercie HBO i HBO GO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner