Netflix zaprasza do grania: nowa odsłona rozrywki na urządzeniach przenośnych

Facebooktwitter

Netflix gry

Netflix: Uwielbiamy gry niezależnie od tego, czy mowa o grach zręcznościowych („Floor Is Lava”), logicznych („The Circle”) czy dziecięcych („Squid Game”).

Uwielbiamy także zapewniać rozrywkę użytkownikom naszego serwisu. Z tego względu cieszymy się z możliwości zaprezentowania światu gier Netflix na urządzenia przenośne. Od dziś użytkownicy z całego świata mogą zagrać w pięć gier mobilnych: „Stranger Things 1984”, „Stranger Things 3: Gra”, „Shooting Hoops”, „Card Blast” oraz „Teeter Up”. Niezależnie od tego, czy preferujesz luźną rozgrywkę, którą możesz zacząć od początku, czy też wciągający świat sprzyjający zgłębianiu fabuły, naszym celem jest stworzenie biblioteki tytułów, które zaspokoją zróżnicowane gusta naszych użytkowników. Co prawda dopiero zaczynamy swoją przygodę w świecie gier, jednak nie możemy się doczekać, aby zabrać Cię z nami w tę ekscytującą podróż.

Netflix gry

Aktualizacja z 4 listopada 2021 r.: Gry Netflix są teraz dostępne w Polsce, w Hiszpanii i we Włoszech.

Poniżej prezentujemy wszystkie niezbędne informacje:

 

Poziom 1: Abonament Netflix jest przepustką do całej kolekcji gier 

Wystarczy jedynie abonament Netflix — zapomnij o reklamach, dodatkowych opłatach czy zakupach w aplikacji (wbrew temu, co próbuje wmawiać Ci Demogorgon).

 

Poziom 2: Dostępne w każdym kraju na urządzeniach z Androidem oraz w wybranych krajach na urządzeniach z iOS

Nasze gry mobilne są dostępne dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Po zalogowaniu się do profilu użytkownika Netflix:

  • Użytkownicy smartfonów z systemem Android zobaczą rząd oraz kartę dedykowane grom, z poziomu których można pobrać dowolny tytuł.
  • Użytkownicy tabletów z systemem Android zobaczą rząd dedykowany grom lub będą mogli pobierać, a następnie grać w gry, korzystając z menu rozwijanego kategorii.

Użytkownicy z Hiszpanii, Polski i Włoch korzystający z urządzeń z systemem iOS również zobaczą gry po zalogowaniu się na Netflix.

  • Użytkownicy iPhone’ów zobaczą rząd dedykowany grom, z poziomu którego można pobrać dowolny tytuł.
  • Użytkownicy iPadów zobaczą rząd dedykowany grom lub będą mogli pobierać, a następnie grać w gry, korzystając z menu rozwijanego kategorii.

 

Poziom 3: Zapraszamy graczy z całego świata

Nasze gry mobilne są dostępne w wielu spośród wszystkich języków obsługiwanych przez nasz serwis, dzięki czemu wersja językowa danej gry zmieni się automatycznie na język ustawiony w Twoim profilu użytkownika Netflix. Jeśli dany język nie jest jeszcze obsługiwany, domyślnym językiem gier będzie angielski.

 

Poziom 4: Oferta dla wszystkich profilów

Użytkownicy tego samego konta będą mogli grać w gry na wielu urządzeniach przenośnych. Jeśli osiągniesz limit urządzeń, poinformujemy Cię o tym i w razie konieczności zasugerujemy wylogowanie się z nieużywanych urządzeń lub ich zdalne dezaktywowanie za pośrednictwem witryny Netflix.com w celu zwolnienia zajmowanego przez nie miejsca w puli urządzeń.

 

Poziom 5: Tylko dla dorosłych

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla rodziców i opiekunów prawnych jest bezpieczeństwo pociech korzystających z naszego serwisu. Z tego względu gry Netflix są niedostępne na profilach Dzieci. Jeśli ustawiono blokadę kodem PIN uniemożliwiającą dzieciom dostęp do profilów dorosłych, kod ten będzie wymagany do zalogowania się do serwisu Netflix w celu zagrania w grę na danym urządzeniu.

 

Poziom 6: Brak dostępu do internetu? Żaden problem.

Choć niektóre gry mogą wymagać połączenia z internetem, wiele innych umożliwia grę w trybie offline, co np. może uprzyjemnić podróż przez obszary o słabym zasięgu sieci.

 

Poziom 7: Zróżnicowana oferta gier

Podobnie jak w przypadku naszych filmów, seriali i programów naszym celem jest tworzenie gier, wśród których każdy gracz znajdzie coś dla siebie, bez względu na poziom zaawansowania.

To dopiero początek. Będziemy dalej doskonalić naszą usługę związaną z grami mobilnymi i stopniowo poszerzać jej ofertę w najbliższych miesiącach.

Nie zwlekaj. Zagraj już dziś 🎮📱.

 

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 193 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Netflix prezentuje zwiastun, plakat i nowe zdjęcia z drugiego sezonu serialu „Wiedźmin”. Premiera już w grudniu

Listopad 2021 w ofercie HBO GO – lista premier

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner