Netflix prezentuje zwiastun, plakat i nowe zdjęcia z drugiego sezonu serialu “Wiedźmin”. Premiera już w grudniu

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix zaprezentował zwiastun, plakat i nowe zdjęcia z drugiego sezonu serialu Wiedźmin.

Podczas konwentu Lucca Comics & Games we Włoszech, showrunnerka serialu Wiedźmin Lauren Schmidt Hissrich, członkowie obsady Joey Batey (Jaskier) i Kim Bodnia (Vesemir), scenograf Andrew Laws i kostiumografka Lucinda Wright mile zaskoczyli fanów prezentując zwiastun i plakat drugiego sezonu serialu Wiedźmin.

Wiedźmin – sezon 2 | Oficjalny zwiastun | Netflix

 

Dostępne są też nowe zdjęcia z nowego sezonu serialu. Premiera drugiego sezonu serialu Wiedźmin została zaplanowana na 17 grudnia 2021.

Netflix seriale

Netflix seriale

Netflix seriale

Informacje o drugim sezonie serialu Wiedźmin

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Netflix seriale

O serii Wiedźmin

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Historia splecionych losów trzech postaci w niezwykłym świecie Kontynentu, gdzie ludzie, elfy, wiedźmini, krasnoludy i potwory walczą o przetrwanie, a dobro niełatwo jest odróżnić od zła.

Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Wiedźmin / The Witcher | Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, podąża ścieżką przeznaczenia w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.
Wiedźmin


 

Polecamy również

Nowe filmy i seriale od Sony Pictures Entertainment w PlayStation® Plus Video Pass

Listopad 2021 w ofercie HBO GO – lista premier

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner