Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (06.10.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-Designated Survivor-S2-bg-1Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

pierwszy odcinek 2. sezonu Designated Survivor (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.

W rolach głównych: Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: David Guggenheim

Sezon 1: W następstwie tragicznego ataku Tom Kirkman, sekretarz Gabinetu, zostaje mianowany prezydentem i musi stanąć na czele kraju coraz mocniej pogrążającego się w kryzysie.


netflix-Suburra Blood on Rome-bg-1Suburra: Blood on Rome (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor
Rok 2008. Konflikt wokół terenu w nadmorskim miasteczku niedaleko Rzymu przeradza się w walkę na śmierć i życie między gangsterami, skorumpowanymi politykami i Watykanem.

W rolach głównych: Alessandro Borghi, Giacomo Ferrara, Eduardo Valdarnini
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórcy: Daniele Cesarano, Barbara Petronio, Ezio Abbate, Fabrizio Bettelli, Nicola Guaglianone


Kościół. Polityka. Zbrodnia. Troje żądnych władzy i pieniędzy mężczyzn walczy o wpływy w Rzymie.


netflix-Akademia Skylanders-S2-12. sezon Skylanders Academy / Akademia Skylanders (2016) – serial animowany, sezon 1-2 – 7+ – można pobrać – polskie napisy i dubbing
Wybierz się w podróż po animowanym świecie Skylanderów i śledź poczynania grupki absolwentów Akademii, którzy muszą znaleźć w sobie odwagę, by stawić czoła złu.

W rolach głównych: Justin Long, Ashley Tisdale, Jonathan Banks
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Seriale komediowe, Animowane seriale komediowe,Telewizyjne kreskówki

Animowany serial przygodowy stworzony w oparciu o jedną z najlepiej sprzedających się gier komputerowych wszechczasów.

Sezon 1: Młodzi adepci Akademii Skylanders — Spyro, Stealth Elf i Eruptor — uczą się, jak bronić krainy Skylands przed nieudolnym złoczyńcą Kaosem i groźnymi Jeźdźcami Zagłady.


netflix-Bal slowek-bg-13. sezon Word Party / Bal słówek (2016) – serial, sezon 1-3 – dla każdego – można pobrać – polskie napisy i dubbing
Poznaj Waldusia, Renię, Hopka i Lulu — urocze małe zwierzątka, które chcą się uczyć i bawić właśnie z Tobą!

W rolach głównych: Victor Yerrid, Alice Dinnean, Alon Williams
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki, Filmy edukacyjne dla dzieci
Twórca: Alex Rockwell

Stworzony przez wytwórnię Jima Hensona program pomaga maluchom rozwijać słownictwo i umiejętności społeczne.

Sezon 1: Serial oryginalny Netflix, stworzony przez wytwórnię Jima Hensona, w którym przedszkolaki mogą jednocześnie bawić się i uczyć nowych słów od 4 uroczych małych zwierzaków.

Sezon 2: W sezonie 2. cztery przemiłe zwierzaczki uczą przedszkolaki słówek związanych z przyrodą, ruchem, kształtami i zmysłami.


netflix-The Death and Life of Marsha P Johnson-bg-1The Death and Life of Marsha P. Johnson / Śmierć i życie Marshy P. Johnson (2017) – film – 1g45m – 16+ – polskie napisy
Walcząca z falą przemocy wobec transseksualnych kobiet Victoria Cruz prowadzi własne dochodzenie w sprawie niejasnej śmierci jej przyjaciółki Marshy P. Johnson w 1992 r.

Gatunki: Filmy kryminalne, Filmy dokumentalne o tematyce kryminalnej, Filmy dokumentalne, Dokumenty biograficzne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Reżyser: David France

Reżyserem tego mocnego dokumentu biograficznego jest nominowany do Oscara David France („Jak przetrwać zarazę”).


Czytaj również: Netflix Polska: Nowości w ofercie (05.10.2017) i Czwartkowa dostawa nowości w ofercie Showmax (05.10.2017)


 

KOMENTARZE:

7 myśli nt. „Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (06.10.2017)

  1. Akademii Skylanders S2 nie ma – były odcinki na liście, ale się nie odtwarzały, a teraz w ogóle zniknęły z Netfliksa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...