W 2018 roku Netflix wyemituje na całym świecie serial dokumentalny o klubie Juventus F.C.

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-Corporate-Blog-Photo-window-1Po raz pierwszy w historii Netflix będzie mógł z bliska obserwować graczy klubu Juventus i zajrzeć za kulisy sezonu piłkarskiego 2017/2018.

Turyn, Włochy, 10 października 2017 r. — Netflix, jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, potwierdził dzisiaj, że na początku 2018 roku odbędzie się światowa premiera serialu dokumentalnego Juventus FC, śledzącego losy potężnego włoskiego klubu piłkarskiego. Serial będzie podzielony na cztery 60-minutowe odcinki.

Widzowie znajdą w nim mnóstwo wciągających historii i opowieści o najbardziej charyzmatycznych osobach związanych z klubem. Netflix będzie towarzyszył piłkarzom zarówno na boisku, jak i poza nim. Będzie ich obserwował w pracy, podczas wypoczynku, w trasie, w domu i w innych miejscach, które pomagają lepiej zrozumieć fenomen Juventusu — jednej z najbardziej fascynujących drużyn na świecie.

Fani i kibice z całego świata będą mogli zajrzeć za kulisy życia drużyny, poznać bliżej najlepszych na świecie piłkarzy, a także przyjrzeć się klubowi, który przez sześć lat z rzędu zdobywał mistrzostwo Włoch. Juventus FC to niezwykła opowieść, która pozwoli widzom poznać piłkarzy, trenerów oraz menedżerów klubu na głębszym, bardzo osobistym poziomie.

Serial dokumentalny Juventus FC będzie kolejną europejską produkcją firmy Netflix zaraz po serialach „Suburra” i „Dark” (premiera już wkrótce). Doskonale wpisuje się on w strategię inwestycji firmy w zagraniczne i włoskie produkcje.

„Netflix jest pełen fascynujących opowieści, a nie ma chyba bardziej fascynujących fanów od kibiców biało-czarnych. Niezwykle się cieszymy, że jako jedyni będziemy mogli z bliska obserwować jedną z najlepszych drużyn na świecie” — podkreśla Erik Barmack, wiceprezes ds. międzynarodowych seriali oryginalnych w firmie Netflix.

„Jesteśmy dumni z tego, że to Juventus będzie pierwszym klubem piłkarskim na świecie, o którym Netflix nakręci oryginalny serial dokumentalny” — mówi Federico Palomba, jeden z dyrektorów ds. przychodów klubu. — „Ta współpraca jest dowodem na to, że jesteśmy otwarci na nowe pomysły i w pełni należymy do świata sportu i rozrywki. W ten sposób zamierzamy dotrzeć do fanów z całego świata i milionów użytkowników serwisu Netflix. Dzięki serialowi będą oni mogli poznać Juventus od podszewki”.


Czytaj również:

Netflix: Stranger Things 2 – finalny zwiastun. To nie koszmar. To dzieje się naprawdę.

Netflix Polska: Filmowe nowości i premiery w ofercie (13.10.2017)


Informacje o firmie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzystają 104 mln użytkowników w ponad 190 krajach. Każdego dnia udostępnia on łącznie ponad 125 mln godzin filmów, seriali i programów, w tym seriali, dokumentów i filmów oryginalnych. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z Internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania bez reklam i zobowiązań.

Źródło: Materiały prasowe firmy Netflix Inc.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...