Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (14.10.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

netflix-the-blacklist-bg1-1[AKTUALIZACJA] Netflix Polska udostępnił dziś w swojej ofercie 3 odcinek 5. sezonu serialu „The Blacklist / Czarna lista” (2013).

Następne odcinki serialu będą dostępne w ofercie co tydzień w sobotę, czyli czwarty odcinek zadebiutuje 21 października 2017r.

The Blacklist / Czarna lista (2013) – serial, sezony 1-4 – UHD/4K – 16+ – 8,96/10 – polskie napisy i lektor
Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jon Bokenkamp

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5. sezonu serialu.

S5:O3 – 3. Miss Rebecca Thrall (No. 76) – 43m
netflix-blacklist-S5O3
Członkowie jednostki badają serię tajemniczych strzelanin. Red zwraca się z prośbą o pomoc do Toma, aby poprawić w branży swoją nadszarpniętą reputację.


Czytaj również:

Netflix: Stranger Things 2 – finalny zwiastun. To nie koszmar. To dzieje się naprawdę.

Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (13.10.2017)


Serial anime „Yuki Yuna Is a Hero” (2014) będzie dostępny w ofercie Netflix Polska tylko do 12 listopada i po tym dniu zostanie z niej usunięty.

netflix-Yuki Yuna Is a Hero-bg-1Yuki Yuna Is a Hero (2014) – serial anime, sezon 1 –  13+ – 6,24/10 – brak polskiej wersji językowej
Aby odeprzeć ataki potworów, bóstwo chroniące ludzkość obdarza supermocami członków szkolnego „klubu bohaterów”.

W rolach głównych: Haruka Terui, Yumi Uchiyama, Suzuko Mimori
Gatunki: Seriale i programy, Seriale anime, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów

Sezon 1: Tęczowe światło przenosi Yunę Yuki i jej szkolnych przyjaciół do kolorowego lasu, gdzie walczą w obronie bóstwa chroniącego ludzkość.


Aktualizacja: Premiera pierwszego odcinka 4. sezonu serialu:

netflix-Jane the Virgin-bg-1Jane the Virgin (2014)  – serial, sezon 1-4 – 13+ – 7,78/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Jane Villanueva poprzysięgła cnotę aż do ślubu. Chyba musi zmienić plany, bo w wyniku błędu lekarskiego zaszła w ciążę.

W rolach głównych: Gina Rodriguez, Andrea Navedo, Yael Grobglas
Gatunki: Seriale i programy, Seriale romantyczne, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe,Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jennie Snyder Urman

Gina Rodriguez zdobyła Złoty Glob za rolę w tej satyrycznej opowieści o cudownym poczęciu.

Sezon 1: Cnotliwe życie młodej kobiety zmienia się diametralnie po badaniu lekarskim. Zakręcone fabuły jej ulubionych telenoweli to teraz jej życie.

Sezon 2: W sezonie 2. Jane umiera ze zgryzoty, gdy Mateo zostaje porwany, a ponadto płynie pod prąd na uniwerku i przeżywa miłosne rozterki.

Sezon 3: Życie Michaela wisi na włosku. Xo rozważa swoje opcje. Podstęp Anezki zaczyna wychodzić na jaw. Jane poznaje sekrety rodzinne Alby.

Sezon 4: Jane wraca do dawnej miłości. Xo i Rogelio muszą pogodzić się z szokującymi wydarzeniami z ich życia. Rafael wprowadza się do nowego domu.

S4:O1 – 1. Chapter Sixty-Five – 42 min
netflix-jane-the-virgin-S4E1
Jane wraca myślami do dawnej miłości. Rafael zamierza odzyskać to, co stracił. Rogelio popełnia błąd w mediach społecznościowych ku uciesze Darci.

Nowe odcinki trafią do oferty co tydzień w sobotę, czyli drugi odcinek 4. sezonu będzie dostępny 21 października 2017r.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...