Superbohaterowie Marvela przybywają do Showmax

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

Marvel_w_Showmax-16 października 2017 – Showmax i Disney Polska podpisały umowę na cztery seriale produkcji Marvel Television. Jesienią zadebiutują seriale pełne akcji: Inhumans i The Runaways oraz najnowszy sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y. – wyłącznie na Showmax, równo z premierą w Stanach Zjednoczonych. W 2018 w serwisie pojawi się również serial Marvela Cloak & Dagger.

Już dziś na Showmax można obejrzeć pierwsze cztery sezony Agentów T.A.R.C.Z.Y., a od soboty trzy pierwsze odcinki serialu Inhumans. Premiera każdego kolejnego w Showmax równo z tą USA.

„Dzielimy z Marvelem miłość do superbohaterów i cieszymy się, że możemy pokazać ulubione i zupełnie nowe, wspaniałe postacie użytkownikom Showmax. To będą najświeższe, wyczekiwane produkcje Marvela na podstawie uwielbianych komiksów. Seriale z pewnością będą silnym uderzeniem w jesiennej ofercie serwisu.” – powiedział Maciej Sojka, Dyrektor Zarządzający Showmax CEE.


O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe serwisu Showmax Polska.

KOMENTARZE:

5 myśli nt. „Superbohaterowie Marvela przybywają do Showmax

  1. No deal niezły, ale niestety nie moje klimaty… Chociaż może obejrzę parę odcinków Agentów, bo Inhumans to raczej marne recenzje zbiera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...