Czwartkowa dostawa nowości w ofercie Showmax (05.10.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2]

showmax-ucho-prezesa-S2-E21-bg-1Nostalgiczna podróż do lat osiemdziesiątych w rytmie polskich piosenek, szalona amerykańska komedia z Ryanem Reynoldsem oraz pierwszy polski horror z prawdziwego zdarzenia.

Ucho Prezesa odcinek 21 pt. “Na arabskim dywaniku”

Ucho_Prezesa_21-1
Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejszą rzeczą dla rodziców. Niestety, nie każde dziecko chce zrozumieć, że niejasne zachowania dorosłych, są podyktowane ich dobrem. Prezes i pani Basia stają przed niełatwym zadaniem wytłumaczenia tego tym najkrnąbrniejszym.

Obsada: Robert Górski,  Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Weronika Wachowska, Agnieszka Pilaszewska


Córki Dancingu

corki dancingu fotosy CC-kuba kijowski -3-1
Nagrodzona na Sundance muzyczna opowieść o warszawskich syrenach zagubionych w latach osiemdziesiątych.

Dwie syreny, Srebrna i Złota, przybywają do Warszawy lat osiemdziesiątych. Obie panie pragną dowiedzieć się, co to oznacza być kobietą. Aby zdobyć potrzebną im wiedzę, dołączają do zespołu Figi i Daktyle i razem z muzykami zanurzają się w muzyczny świat Warszawy, gdzie królują klasyczne polskie piosenki. Film Córki Dancingu jest klasycznym musicalem, gdzie wydarzenia fabularne przerywane są na potrzeby muzyczne. Za reżyserię odpowiada Agnieszka Smoczyńska, która została uhonorowana za swoje dzieło nagrodą specjalną na festiwalu w Sundance za unikalną wizję i oryginalny zamysł artystyczny. Podczas 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni obraz otrzymał nagrody za najlepszą charakteryzację oraz najlepszy debiut reżyserski. Autorka filmu odebrała także nagrodę specjalną – kryształową gwiazdę Elle oraz Polską Nagrodę Filmową Orły 2016 w kategorii Odkrycie roku. W rolach głównych występują dwie aktorki młodego pokolenia: Michalina Olszańska i Marta Mazurek. Wspierają je gwiazdy polskiego kina w nowych, zaskakujących wcieleniach – Kinga Preis jako królowa sceny disco, Magdalena Cielecka w roli Boskiego Futra rozgrzewająca do czerwoności bywalców PRL-owskich dancingów i Jakub Gierszał jako wirtuoz basowego brzmienia. W tle pulsuje rytmiczna muzyka zespołu Ballady i Romanse oraz najpopularniejsze szlagiery lat 70. i 80.

Premiera na Showmax 5 października


Demon

E45A4089-1
Polski horror opowiadający o nawiedzeniu pana młodego podczas przyjęcia weselnego.

Piotr przybywa z Anglii do Polski na ślub ze swoją narzeczoną Żanetą. W prezencie od swojego bogatego teścia otrzymuje stary dom, który postanawia odnowić i zamieszkać tam wraz z przyszłą rodziną. Podczas prac renowacyjnych Piotr znajduje w okolicy posesji ludzkie szczątki. To odkrycie sprawia, że bohater traci przytomność. Odzyskuje ją tuż przed weselem. Gdy panna młoda i zaproszeni goście szykują się do dobrej zabawy, z panem młodym zaczynają dziać się niepokojące rzeczy. W rolę głównego bohatera wcielił się izraelski aktor, Itay Tiran. Pannę młodą zagrała Agnieszka Żulewska, a jej ojca Andrzej Grabowski. Prawdziwą gwiazdą filmu jest Adam Woronowicz, który za rolę lekarza zdobył nominację do Złotego Orła. Z filmem związana jest tragedia. Reżyser obrazu, Marcin Wrona, popełnił samobójstwo podczas festiwalu filmowego w Gdyni, gdzie Demon miał swoją premierę.

Premiera na Showmax 5 października


Czytaj również: Netflix Polska: Nowości w ofercie (05.10.2017) i Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (05.10.2017)


Zamiana ciał

CHGUPPK01_D059_00067R-1Ryan Reynolds i Jason Bateman w pikantnej komedii dla dorosłych.

Mitch (Ryan Reynolds) jest nieobliczalnym imprezowiczem i kobieciarzem. Dave (Jason Bateman) prowadzi ułożone życie rodzinne. Panowie są dobrymi przyjaciółmi, którzy skrycie zazdroszczą sobie nawzajem życia. Po jednej z suto zakrapianych imprez bohaterowie w magiczny sposób zamieniają się miejscami. Teraz Mitch musi wcielić się w przykładnego ojca rodziny, a Dave rozsmakowuje się w życiu pełnym seksu i używek. Zamiana ciał jest filmem bardzo wulgarnym. Bohaterowie pozwalają sobie na wiele, nie stroniąc od alkoholu, narkotyków i przygodnego seksu. Jedna z  aktorek przyznała jednak, że jej wdzięki były ulepszane komputerowo. Podobnie sytuacja miała miejsce z występami niemowlaków, których ryzykowne zachowania zostały wygenerowane przez grafików komputerowych.

Premiera na Showmax 5 października


O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe serwisu Showmax Polska.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...