Premiery w ofercie Netflix Polska (05.02.2018) – m.in. nowy film “The Cloverfield Paradox / Paradoks Cloverfield” (2018)

Facebooktwitter

netflix-The Cloverfield Paradox-bg-1
[AKTUALIZACJE] Oferta Netflix Polska powiększy się dziś o film “The Cloverfield Paradox / Paradoks Cloverfield” (2018), który trafi globalnie do oferty serwisu streamingowego zaraz po zakończeniu meczu finałowego NFL Super Bowl pomiędzy New England Patriots a Philadelphia Eagles.

The Cloverfield Paradox / Paradoks Cloverfield (2018) – 1g42 – 16+ – HDR/Dolby Vision – polskie napisy i lektor

Stacja badawcza na orbicie Ziemi. Test urządzenia, które ma rozwiązać kryzys energetyczny na pogrążonej w konfliktach planecie, otwiera wrota do mrocznej rzeczywistości.

W rolach głównych: Gugu Mbatha-Raw, David Oyelowo, Daniel Brühl
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Hity kina akcji i przygody, Thrillery science fiction, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy
Reżyser: Julius Onah

Trzecia odsłona serii horrorów producenta J.J. Abramsa (po „Projekt: Monster” i „Cloverfield Lane 10”).

Tak wygląda zwiastun filmu, który zostanie wyemitowany w przerwie meczu.


Dziesięć lat temu coś przybyło na Ziemię. Wiemy już, dlaczego. Obejrzyj „Paradoks Cloverfield” już dziś po meczu.

Aktualizacja: Netflix zapłacił studiu Paramount za prawa do filmu ponad 45 milionów USD, co w ponad stu procentach opłaciło jego produkcję i zapewniło studiu zysk. Co również ciekawe Paramount planował premierę kinową tego filmu na następny weekend w zamian za termin 20 kwietnia 2018r., który został upubliczniony pod koniec 2017r.

Aktualizacja: Film można oglądać od godziny 4:17.


Od wczoraj w ofercie Netflix Polskadostępny jest pierwszy film z serii Cloverfield.

netflix-Cloverfield-bg-1
Cloverfield (2008) – film1g24m – 16+ – 6,33/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.0/10

jeszcze brak polskiego opisu

A going-away party in Manhattan is interrupted when a mysterious monster of epic proportions launches an attack on New York City.

W przeddzień wyjazdu do Japonii, Rob (Michael Stahl-David) widzi w zorganizowanym dla niego przez przyjaciół przyjęciu pożegnalnym, możliwość wyznania uczuć i ostatecznego uporządkowania spraw. Jego plan przybiera jednak niespodziewany obrót w chwili, kiedy następuje seria gwałtownych wstrząsów. Uczestnicy przyjęcia zastygają w miejscu oglądając wiadomości informujące o trzęsieniu ziemi, po czym pędzą na dach starając się przyjrzeć zniszczeniom. Na horyzoncie eksploduje kula ognia. Gaśnie.. [themoviedb.org]

W rolach głównych: Lizzy Caplan, Jessica Lucas, T.J. Miller
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Horrory, Horrory o potworach, Thrillery science fiction, Filmy science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy
Reżyser: Matt Reeves


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (03.02.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (02.02.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner