Promocja Showmax za darmo na 12 miesięcy z Play kończy się 15 lutego 2018r.

Facebooktwitter

Showmax_w_Play_tylko_do_15_lutego-1-1
Ostatnia szansa na aktywowanie Showmax w Play bez opłat na 12 miesięcy! Najważniejsza dla serialomaniaków promocja roku 2018 dobiega końca.

Posiadacze abonamentu w wybranych taryfach oraz nowi klienci, którzy zdecydują się wybrać jedną z objętą promocji taryf, otrzymają 12-miesięczny dostęp do serwisu bez dodatkowych opłat. Objęci promocją klienci mogą otrzymać dostęp rejestrując się na stronie www.showmax.com/play jeszcze tylko przez dwa tygodnie.

Wszyscy klienci, którzy mają podpisaną umowę z operatorem sieci Play mogą sprawdzić, czy mają dostęp do promocji wysyłając SMS o treści START pod numer 800.

Po rejestracji na stronie www.showmax.com/play posiadacze określonych taryf mogą oglądać filmy i seriale bez ograniczeń – i bez reklam w aplikacjach na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android, w przeglądarkach internetowych, przez Chromecast, na Apple TV lub na telewizorach Samsung, LG Smart TV i Android TV. W aplikacjach mobilnych istnieje dodatkowo możliwość pobierania treści, dzięki której użytkownicy mogą pobrać dowolne treści z oferty i obejrzeć je później bez dostępu do internetu.

Wszyscy, którzy aktywowali promocję wcześniej mają dostęp do Showmax bez dodatkowych opłat przez 12 miesięcy od momentu włączenia. Ci, którzy jeszcze z niej nie skorzystali mają czas na jej aktywację tylko do 15 lutego 2018r. włącznie.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

O Play
P4 Sp. z o.o., spółka prowadząca działalność pod nazwą Play, jest ukierunkowanym na konsumenta operatorem sieci mobilnej, z ponad 14,9 mln kart SIM na koniec Q3 2017. Play świadczy mobilne usługi głosowe, tekstowe, video oraz transmisji danych klientom indywidualnym oraz biznesowym (przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorstwom) w oparciu o umowę oraz na kartę pod marką parasolową “PLAY”. Play świadczy te usługi, dostępne dla 99% populacji, poprzez swoją rozległą, nowoczesną oraz efektywną kosztowo sieć telekomunikacyjną 2G/3G/4G LTE, a także w oparciu o długoterminowe umowy o roamingu krajowym/współdzieleniu sieci zawarte z trzema pozostałymi operatorami sieci komórkowych w Polsce.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (03.02.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (02.02.2018)


 

KOMENTARZE:

4 komentarze do “Promocja Showmax za darmo na 12 miesięcy z Play kończy się 15 lutego 2018r.

  • 05.02.2018 o 00:30
   Bezpośredni odnośnik

   To współczuję. Też na początku kręciłem nosem, a się okazało że mają mnóstwo skromnych ale nie przehajpowanych seriali od BBC. I w tym cały urok, oglądam teraz seriale o których w życiu nie słyszałem, a są świetne.

   • 05.02.2018 o 08:13
    Bezpośredni odnośnik

    no i właśnie dużą część z tych seriali wycinają. 14 lutego znika spora część seriali BBC. NIe ma czego współczuć. Na tej platformie po prostu nie ma co oglądać. Ja wykupuję abonament co 3-4 miesiące i po 2 tygodniach już tam nie zaglądam.

   • 05.02.2018 o 10:34
    Bezpośredni odnośnik

    Wiec proponuje sie spieszyc bo na walentynki usuwaja 200 pozycji 170 filmow i 25 seriali i zeby nie bylo rozumiem ze sie usuwa rzeczy ale dodaja jeden serial tygodniowo i 5 filmow ciezko to nadrobic

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner