ShowMax Polska – aktualizacja oferty o 6 odcinek 1. sezonu serialu „SS-GB” (2017) (31.03.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

ShowMax Polska dodał do swojej oferty szósty odcinek 1. sezonu serialu:

SS-GB (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor
Jesteś fanem alternatywnej historii? Zobacz świat w którym to Naziści wygrali II Wojnę Światową a bohaterowie stają przed dramatycznym wyborem: kolaboracja albo ruch oporu.

Reżyser: Philipp Kadelbach.
Obsada: Sam Riley, James Cosmo, Maeve Dermody, Kate Bosworth.

S1:O6 – Odcinek 6 – 49m
showmax-ss-gb-S1O6
Barbara mierzy sięz bezlitosnym Kellermanem w jego celi, zdesperowana by dowiedzieć się nie tylko co się dzieje pomiędzy Huthem i Archerem, ale także co znajdowało się na spalonym filmie znalezionym w jej domu.

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „ShowMax Polska – aktualizacja oferty o 6 odcinek 1. sezonu serialu „SS-GB” (2017) (31.03.2017)

    • nie są wyjątkiem. Takie akcje robił np. Canal plus chociażby z Last Kingdom, gdzie z 8 odcinkowego serialu zrobili 10 odcinków, czy ostatnio AMC z Night Manager, gdzie z 6 odc. zrobiło się 8 odc. Niemniej zgadzam się, że to irytujące, chociaż w SVOD nie bardzo widzę sens takich działań (chyba, że mieli problemy z wyrobieniem się z tłumaczeniami bo serial był dodawany na bieżąco po premierze?).

      • Chyba Downton Abbey też padło ofiarą takiego ciachania, ale właśnie – w SVOD to raczej nie ma sensu. A co do czasu… odcinki wychodziły w niedzielę, oni dodawali w piątek, myślę, że czasu aż nadto (i tak, zdaję sobie sprawę jak pracochłonne jest tworzenie napisów ;). Pewnie nigdy się nie dowiemy, co stało za tą decyzją (a szkoda, z czystek ciekawości)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...