ShowMax Polska – premiery (03.03.2017)

Facebooktwitter

showmax-ss-gbShowMax Polska uzupełnił dziś swoją ofertę o premiery:

SS-GB (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor
Jesteś fanem alternatywnej historii? Zobacz świat w którym to Naziści wygrali II Wojnę Światową a bohaterowie stają przed dramatycznym wyborem: kolaboracja albo ruch oporu.

Reżyser: Philipp Kadelbach.
Obsada: Sam Riley, James Cosmo, Maeve Dermody, Kate Bosworth.

Les Misérables: Nędznicy (2012) – film – 152m – 12+ – polskie napisy
Jeden z najlepszych kostiumowych musicali w historii. Adaptacja prozy Victora Hugo nigdy wcześniej nie była taka barwna i rozśpiewana.

Reżyser: Tom Hooper
Obsada: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway.

Yellow Bird / Fru! (2014) – film animowany – 87m – 7+ – polski dubbing
Od nieudacznika do bohatera. Taki los spotyka pewnego ciapowatego ptaszka, który przez głupi zbieg okoliczności zostaje przewodnikiem stada zmierzającego do Afryki.

Reżyser: Christian De Vita.
Obsada: Arthur Dupont, Sara Forestier, Bruno Salomone.

It Follows / Coś Za Mną Chodzi (2014) – film – 96m – 16+ – polskie napisy i lektor
Czy może być coś bardziej przerażającego od dziwnej istoty podążającej za nami krok w krok? Ta straszna postać łaknie naszej krwi i nikt jej nie może powstrzymać.

Reżyser: David Robert Mitchell.
Obsada: Maika Monroe, Keir Gilchrist, Daniel Zovatto.

Genius / Geniusz (2016) – film – 100m – 12+ – polskie napisy i lektor
Droga młodego pisarza do kariery nigdy nie jest usłana różami. Utalentowany artysta Thomas Wolfe ma szczęście, bo na swojej ścieżce spotyka Maxa, człowieka, który zrobi wszystko, aby pomóc początkującemu nowicjuszowi.

Reżyser: Michael Grandage.
Obsada: Colin Firth, Jude Law, Nicole Kidman.

Piąte: Nie Odchodź (2014) – film polski – 71m – 16+
Po utracie matki młoda dziewczyna szuka miłości u zapracowanego ojca. Niestety ten jej nie zauważa. Poszukuje więc dalej – spotyka starszego pana, który zostaje jej opiekunem. A może kimś więcej?

Reżyser: Katarzyna Jungowska
Obsada: Łukasz Simlat, Michalina Olszańska, Daniel Olbrychski

Switchback / Śledztwo Nad Przepaścią (1997) – film – 114m – 16+ – polskie napisy i lektor
Lata dziewięćdziesiąte to złoty czas dla mocnego amerykańskiego kina z pogranicza filmu sensacyjnego i mrocznego thillera. Switchback ma to wszystko w sobie. Nawet obsada to czysta klasyka. W rolach głównych zobaczymy Dennisa Quaida i Danny’ego Glovera, znanego chociażby z serii filmów “Zabójcza broń”. W bonusie dostajemy jeszcze młodziutkiego Jareda Leto, pamiętnego Jokera z “Legionu Samobójców”. Fabuła skupia się na wieloletnim śledztwie i poszukiwaniu niebezpiecznego seryjnego mordercy. Całość obfituje w liczne sceny akcji i wiele nagłych zwrotów fabularnych. Czego chcieć więcej?

Reżyser: Jeb Stuart
Obsada: Claudia Stedelin, Ian Nelson, Brent Hinkley

Journey To The Center Of The Earth / Podróż Do Wnętrza Ziemi (1988) – film – 78m – 16+ – polskie napisy
Jaki jest najlepszy sposób na znalezienie ukrytego, starożytnego miasta? Należy zacząć zwiedzać ze znajomymi jaskinie na Hawajach. To na pewno doprowadzi Was do legendarnej Atlantydy. Ten pomysł bardzo dokładnie, krok po kroku, zaprezentują Wam bohaterowie filmu. Jeżeli marzyliście, aby zostać poszukiwaczami tajemnic i skarbów niczym Indiana Jones i Lara Croft, to jest film dla Was. Po seansie zapragniecie kupić bilet na najbliższy samolot na egzotyczną wyspę, aby tylko poszukać przygód. A jeżeli szczytem marzeń jest dla Was znalezienie muszelki na plaży, to ta produkcja podkręci Wasze ambicje.

Reżyser: Rusty Lemorande
Obsada: Paul Carafotes, Lochner De Kock, Janet Du Plessis

Young Sherlock Holmes / Piramida Strachu (1985) – film – 105m – 12+ – polskie napisy i lektor
Wszyscy mieliśmy okazję poznać Sherlocka Holmesa i doktora Watsona jako już dojrzałych facetów walczących ze zbrodnią. Jednak reżyser Rain Mana, Barry Levinson, ma dla Was inną wizję tej pięknej przyjaźni. Skoro para detektywów rozwiązuje w dojrzałym wieku zagadki kryminalne ze skutecznością komputerów NASA, to co dopiero, gdyby robili to już w młodości. A dostajemy do dyspozycji na ekranie pierwszą i równocześnie jedną z najciekawszych zagadek, które stanęły przed superduetem. Kiedy podstępny morderca atakuje Londyn, tylko dwóch młodych zapaleńców może go powstrzymać. Warto obejrzeć, jeśli rozwiązywanie krzyżówek nie jest szczytem Waszych detektywistycznych zapędów.

Reżyser: Barry Levinson
Obsada: Nicholas Rowe, Alan Cox, Sophie Ward

showmax-piramida-strachu showmax-podroz-do-wnetrza-ziemi-1988 showmax-sledztwo-nad-przepascia showmax-piate-nie-odchodz showmax-geniusz showmax-it-follows showmax-fru showmax-nedznicy

KOMENTARZE:

3 komentarze do “ShowMax Polska – premiery (03.03.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner