Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (13.10.2016)

Facebooktwitter

Netflix Polska uzupełnił dziś polskiego lektora w filmach:

1971 (2014)
Ponad 40 lat po tym, jak grupa aktywistów wtargnęła do biura FBI, aby znaleźć dowody na nielegalną inwigilację, uczestnicy wydarzeń dzielą się swoimi przeżyciami.

God Loves Uganda / Bóg kocha Ugandę (2013)
Tematem tego mocnego dokumentu jest kampania ewangeliczna amerykańskiej chrześcijańskiej prawicy w Ugandzie.

Aktualizacja: Polski lektor trafił również do:

Kids for Cash (2013)
Aby zniechęcić młodocianych do przestępczości, sędzia wydaje surowe wyroki za błahostki. Jeden z rodziców zaczyna kwestionować jego motywacje.

Russell Brand: From Addiction to Recovery (2012)
Sięgając do własnej rozpaczliwej walki z nałogiem, Brand rzuca wyzwanie tradycyjnym teoriom i politykom społecznym na temat stosowania narkotyków i leczenia uzależnień.

Aktualizacja 2: Polski lektor pojawił się w kolejnych tytułach:

How to Change the World / Jak zmienić świat (2015)
Organizacja Greenpeace została założona w latach 70. XX wieku przez grupę aktywistów, którzy protestowali przeciwko próbom nuklearnym.

Austin to Boston (2014)
Po występie na festiwalu muzycznym SXSW w Austin cztery zespoły w obskurnych furgonetkach wyruszają na północny wschód, a po drodze grają koncerty, gdzie tylko się da.

Best of Enemies (2015)
Ten uznany dokument jest obrazem długiej i gorzkiej rywalizacji między intelektualistami z dwóch stron politycznej sceny: Gore’em Vidalem i Williamem F. Buckleyem Jr.

Conflict (2015)
Sześciu fotoreporterów wojennych opowiada o tym, co czuli, utrwalając na zdjęciach okropności konfliktów zbrojnych i inne przejawy przemocy.

Point and Shoot (2014)
Szukający przygody i sensu życia Amerykanin wyrusza w podróż motocyklem przez Bliski Wschód i dołącza do libijskich bojowników o wolność.

Sleepwalkers Who Kill (2001)
Poważna analiza rzadkiego schorzenia, które zmienia lunatyków w niczego nieświadomych zabójców, powodując również wątpliwości natury prawnej.

Speed Sisters / Szybsze niż wiatr (2016)
Jako pierwszy w świecie arabskim zespół wyścigowy składający się z samych kobiet, Speed Sisters dają czadu, popisując się swoimi umiejętnościami i odwagą.

Tell Spring Not to Come This Year (2015)
Dwaj żołnierze Afgańskiej Armii Narodowej dalej toczą walkę z talibami po wyjeździe wojsk NATO w 2014 roku.

The Last Patrol / Ostatni patrol (2014)
Korespondent wojenny i fotografik towarzyszą dwóm weteranom w podróży, podczas której poznają powojenne życie ludzi, którzy wrócili z pola walki.

The Search For Life: The Drake Equation / W poszukiwaniu życia: Równanie Drakea (2010)
W roku 1961 amerykański astrofizyk Frank Drake zrewolucjonizował podejście do poszukiwania pozaziemskich form życia dzięki nowatorskiemu równaniu.

KOMENTARZE:

6 komentarzy do “Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (13.10.2016)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner