ShowMax Polska – premiery cd. (03.03.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

showmax-muszkieterowieShowMax Polska uzupełnił swoją ofertę również o premiery:

Muszkieterowie (2014) – serial, sezon 1-3 – 12+ – polskie napisy
Macie już dość D’Artagnana, Portosa, Atosa i Aramisa i uważacie, że powinni ustąpić miejsca bardziej nowoczesnym herosom? Jeśli tak sądzicie, to sięgnijcie po angielską produkcję o muszkieterach. Bohaterowie opowieści Dumasa nigdy wcześniej nie byli tak nowocześni, modni i aktualni. To podejście do klasyki zdecydowanie nam się podoba. Autoironia wylewa się z ekranu, a widz nie może powstrzymać śmiechu. Co prawda muszkieterowie wyglądają tak, jakby przed chwilą zeszli z wybiegu, po dziesięciogodzinnej stylizacji, ale co tam – miejmy dystans do konwencji i rozkoszujmy się tą popkulturową rozrywką.

Reżyser: Toby Haynes.
Obsada: Luke Pasqualino, Tom Burke, Santiago Cabrera, Howard Charles, Peter Capaldi, Tamla Kari, Maimie McCoy, Hugo Speer.

showmax-The-Kettering-IncidentThe Kettering Incident (2016) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy
Uwielbiasz niewyjaśnione zagadki, sekrety i znaki zapytania? Nad australijską mieściną Kettering unosi się eteryczny duch czegoś nienazwanego i ponadnaturalnego. Oglądając ten serial, widz podświadomie odnosi wrażenie, że „coś wisi w powietrzu” i nieraz poczuje ciarki na plecach. The Kettering Inccident to jeden z najbardziej naturalnych spadkobierców Twin Peaks i pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów tajemniczych opowieści.

Reżyser: Tony Krawitz, Rowan Woods.
Obsada: Elizabeth Debicki, Matthew Le Nevez, Henry Nixon.

showmax-welcome-to-swedenWelcome To Sweden (2014) sezon 2 – serial, sezon 1-2 – 7+ – polskie napisy
Bruce od jakiegoś czasu mieszka w Szwecji. Problemy z językiem, inną kulturą i rodzicami ukochanej dają mu w kość. Całe szczęście Emma wspiera go każdej trudnej sytuacji.

Reżyser: Carl Åstrand, Ulf Kvensler, Staffan Lindberg
Obsada: Greg Poehler, Josephine Bornebusch, Lena Olin

showmax-baranek-shaunBaranek Shaun (2007) – serial animowany, sezon 1-4 – dla każdego
Pewien rolnik nie ogarnia, co się dzieje na farmie. Na szczęście baranek Shaun i pies Bitzer trzymają łapę na pulsie i rozwiążą wszystkie problemy – a śmiechu przy tym

Reżyser: Christopher Sadler
Obsada: John Sparkes, Justin Fletcher, Richard Webber, Kate Harbour, Jo Allen

showmax-kokiKoki (1997) – serial animowany, sezon 1 – dla każdego
Koki jest bajką o rodzinie kur. Opowiada ona o małej kwoce imieniem Koki, której życie nie różni się niczym od zwykłego dziecka z podstawówki. Z czasem uczy się jak być odpowiedzialną i jak zdobywać kolejnych przyjaciół.

showmax-vitaminixVitaMinix (2016) – serial animowany, sezon 1 – dla każdego – polski dubbing
Za pomocą nowoczesnej i miłej dla oka animacji, ten nowy serial wprowadza dzieci w świat zdrowego odżywania się. Każdy odcinek prezentuje zwierzę związane z danym pożywieniem, witaminą lub minerałem.

showmax-animal-mumsZwierzęce Mamy (2016) – serial, sezon 1 – dla każdego – polskie napisy
Goryle, słonie, misie i inne zwierzęta zrobią wszystko dla swoich młodych. Nawet się nie domyślacie, jak bardzo opiekuńczy potrafią być przedstawiciele braci.

Reżyser: Rob Neil
Obsada: Hugh Bonneville

showmax-camp-xCamp X – Pierwsza Szkoła Agentów (2015) – serial, sezon 1 – 12+ – polskie napisy
Walka z nazistami podczas II wojny światowej to nie tylko starcia na froncie, ale również dywersja na tyłach wroga. Poznajcie j historię szkoły kształcącej szpiegów do zadań specjalnych.

Reżyser: Alex McIntosh
Obsada: David O’Keefe

showmax-naznaczeni-przez-auschwitzNaznaczeni Przez Auschwitz (2015) – serial, sezon 1 – 12+ – polskie napisy
Na podstawie doświadczeń sześciu byłych więźniów nazistowskiego obozu zagłady w Auschwitz dokumentaliści próbują odpowiedzieć na pytanie, jak to się stało, że ludzie byli w stanie zgotować takie piekło swoim bliźnim.

Reżyser: Laurence Rees
Obsada: Samuel West

KOMENTARZE:

17 myśli nt. „ShowMax Polska – premiery cd. (03.03.2017)

 1. Jak na razie przeciętny up (ciekawostka to SS-GB). Trochę mało jak na zachętę do przedłużenia.
  Swoją drogą – świetna robota z pozbieraniem tego ;]

 2. Nawet rozważałem opłacenie subskrypcji Showmaxa, ale w moim przypadku nie miałoby to sensu, bo na mój telewizor apki nie uświadczysz, a jak na razie nie rozwiązali opcji wyświetlania napisów na chromecascie. Na telewizorze 4k oglądanie materiałów ze streamu 720p to jak katowanie się piratami w niskiej jakości divx-a w czasach pierwszych telewizorów full HD. 🙂

  • Nie wiele odbiega jakością, lub jest nawet lepsze od tego co nasze platformy cyfrowe oferują jako HD :), z komputera można przesyłać kartę z przeglądarki, wtedy napisy są

   • Każdorazowo odpalać komputer, żeby castować treści z chrome’a na telewizor. Sorki .. 🙂

  • Na jakość nic nie poradzisz. Na moim mbox (taka przystawka do TV na androidzie, przeznaczenie podobne jak przy chromecast, ale działa na czystym andku dla tablet/mobi) działa całkiem dobrze, z napisami nie ma problemu. Przez dziwną politykę firmy trzeba pogrzebać w kodzie aplikacji, żeby pozbyć się sprawdzania roota, no ale to chwila roboty.

 3. Czy ktoś z Was zwrócił uwagę, że witryna showmax.com nie posiada żadnego certyfikatu bezpieczeństwa – brak kłódki przy adresie strony i tylko zwykłe https. I jak tu podawać dane karty kredytowej? Jak dla mnie spore niedopatrzenie i to na dodatek dotyczące bezpieczeństwa użytkowników.

   • Moźe i tak, ale podczas podawania danych karty kredytowej kłódki i certfikatu brak

 4. Na chrome też kłódki brak, a dodatkowo info, że witryna nie jest w pełni bezpieczna… a odpowiedź konsultanta, „takie mamy ustalenia”
  p.s. a stronka nflix.pl certyfikat i kłódkę posiada, a nikt tu danych karty nie podaje.

  • ShowMax korzysta z certyfikatu „wildcard” (czyli 1 certyfikat dla wszystkich poddomen *.showmax.com) Go Daddy Secure Certificate Authority – G2 (http://certs.godaddy.com/repository/). To chyba podstawowy certyfikat z oferty.

   Brak kłódki lub kłódka „przełamana” przy połączeniu szyfrowanym https oznacza, że jakaś część tego co się wyświetla nie jest szyfrowana. Może tak być, gdy np. obrazek lub treść wstawiana z innego serwera (np. html

   • No dobra, ale na podstronie, gdzie trzeba wpisać dane karty kłódki brak, a kliknięcie na symbol przed adresem skutkuje informacją: „Twoje połączenie z tą witryną nie jest w pełni bezpieczne. Osoby dokonujące ataków mogą widzieć te same obrazy w witrynie co ty i zmodyfikować je by Cię oszukać”
    Jak dla mnie w przypadku takich witryn poziom bezpieczeństwa powinien być priorytetem. W końcu podaje się tam adres e-mail, hasło logowania, dane płatności itp. Może przesadzam, ale jak dla mnie to niedopuszczalne i tyle.

 5. Ok, ale jesteś zalogowany. Natomiast jeśli wchodzisz na stronę i się logujesz żeby aktywować, gdzie pierwszy raz podajesz hasło i swoje dane to kłódki brak i certyfikatu brak i to w każdej przeglądarce. Zauważyłem to zanim zacząłem wpisywać dane karty kredytowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...