Netflix Polska prezentuje zdjęcia z planu filmu „Our Souls At Night” (2017) – w rolach głównych Robert Redford i Jane Fonda

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

OSAN_Unit_00513R2-1Netflix zaprezentował wczoraj zapowiedź filmu „Our Souls At Night” (2017) – w rolach głównych Robert Redford i Jane Fonda.

Dziś prezentujemy opis filmu jaki otrzymaliśmy z Netflix Polska oraz kilka zdjęć z planu filmu.

Our Souls At Night
50 lat po tym, jak zagrali nowożeńców w Boso w parku, laureaci Oskara Robert Redford i Jane Fonda spotykają się na ekranie po raz czwarty w filmie Netfliksa Our Souls at Night. Tym razem wcielili się w role kochanków, którzy odnaleźli miłość dużo później, niż się tego spodziewali. Film Our Souls at Night to ekranizacja bestsellerowej powieści Kenta Harufa zrealizowana przez Scotta Neustadtera i Michaela H. Webera (Gwiazd naszych wina). Akcja filmu rozgrywa się w Kolorado i rozpoczyna w momencie, kiedy Addie Moore (Jane Fonda), składa niespodziewaną wizytę swojemu sąsiadowi Louisowi Watersowi (Robert Redford). Mąż Addie zmarł lata temu, podobnie jak żona Louisa, ale oboje – chociaż są sąsiadami od dawna –  nie mieli ze sobą do tej pory kontaktu. Ich dzieci mieszkają z dala od rodzinnego miasteczka, a oni żyją samotnie w swoich wielkich pustych domach. Spragniona bliskości Addie stara się nawiązać więź z Louisem, by jak najlepiej wykorzystać czas, który im pozostał. U boku Redforda i Fondy w filmie występują także Bruce Dern, Matthias Schoenaerts, Judy Greer i Iain Armitage.

Zdjęcia z planu.

Our Souls At Night OSAN_Unit_01015R2-1 OSAN_Unit_06770R-1 OSAN_Unit_02098-1

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...