Netflix Polska: Drugi sezon „The Crown” – data premiery, teaser i zdjęcia

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

TheCrown_203_Unit_00424_R_CROP-1Netflix właśnie ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu The Crown – dalsze losy królowej Elżbiety będziemy mogli oglądać 8 grudnia 2017r.

The Crown, produkcja oryginalna serwisu Netflix, opowiada o kulisach panowania Elżbiety II, po tym jak rozpadł się nietrwały porządek społeczny ustalony po drugiej wojnie światowej. Serial powstał na podstawie wielokrotnie nagradzanej sztuki Audiencja (The Audience), a pracowali przy nim ponownie razem twórca i scenarzysta Peter Morgan (Królowa, Frost/Nixon), reżyser Stephen Daldry (Billy Elliot, Godziny) i producent Andy Harries (Królowa). Drugi sezon rozpoczyna się od nielegalnej agresji Sił Zbrojnych Jej Królewskiej Mości na Egipt, a kończy odejściem premiera Harolda Macmillana na skutek druzgocącego skandalu. The Crown to kronika najważniejszych politycznych i światowych wydarzeń, które ukształtowały drugą połowę dwudziestego wieku. Dzięki wielkim ambicjom i wizji jego twórców, serial został zrealizowany na niespotykaną dotąd skalę.

The Crown (2016) – serial, sezon 1 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Serial ukazuje kulisy wielkich namiętności i walk o polityczne wpływy na dworze królowej Elżbiety II, a także wydarzenia, które kształtowały historię drugiej połowy XX w.

W rolach głównych: Claire Foy, John Lithgow, Matt Smith
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie programy i seriale, Programy i seriale historyczne, Dramaty telewizyjne, Filmy kostiumowe, Filmy i seriale historyczne
Twórca: Peter Morgan

Nominowany do Oscara Peter Morgan stworzył wybitną opowieść, która została uhonorowana dwoma Złotymi Globami.

Sezon 1: Młodziutka Elżbieta wstępuje na tron i musi nauczyć się godzić ze sobą sprawy wielkiej polityki i życie prywatne. Nigdy nie przypuszczała, że będzie to aż tak trudne.

Małżeństwo królowej Elżbiety przechodzi kryzys, a imperium chyli się ku upadkowi. Monarchini musi zrobić wszystko, co w jej mocy, aby ocalić monarchię brytyjską. Sezon 2 serialu „The Crown” — grudzień 2017.

Zdjęcia z planu 2. sezonu serialu.

DLW_TheCrown_20-01-17_135 Final comp-1TheCrown_207_Unit_00073_R-1

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...