Premiery w ofercie Netflix Polska (16.06.2017)

Facebooktwitter

netflix-kontra-bg--1-1[AKTUALIZACJA] Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2017r. dziś premierę w ofercie ma film dokumentalny “Counterpunch / Kontra” (2017).

Counterpunch / Kontra (2017) – film dokumentalny – 1g31m – 16+ – polskie napisy
W świecie, który coraz mniej interesuje się boksem, ci zawodnicy znajdujący się na różnych etapach kariery wytrwale próbują zdobyć najwyższe laury.

Reżyser: Jay Bulger

Dokument Jaya Bulgera opowiada historie trzech młodych bokserów, z których każdy obrał inną drogę do sukcesu.

Zawziętość, pot i łzy, ból porażki i zwycięstwo — reżyser Jay Bulger wydobywa na światło dzienne całą prawdę o świecie boksu. Poznaj młodych zawodników, którzy mimo przeciwności losu pragną wyrobić sobie markę i zająć miejsce w panteonie największych sław. „Kontra” to bezkompromisowa opowieść o cierpieniu i dumie, bez których nie da się osiągnąć sukcesu. Uważaj, ten film to prawdziwy nokaut!


W ofercie zadebiutowała dziś również 3. część serialu „The Ranch” (2016).

netflix-the-ranch-S3-bg-1-1-1The Ranch (2016) – serial, sezon 1-3 – UHD/4K – 16+ – 8,71/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Kariera zawodowego sportowca nie poszła po myśli Colta. Teraz pomaga ojcu i bratu utrzymać ranczo, próbując odnaleźć swoje miejsce w rodzinie.

W rolach głównych: Ashton Kutcher, Danny Masterson, Sam Elliott
Twórcy: Don Reo, Jim Patterson

Akcja THE RANCH toczy się współcześnie na pewnym ranczo w stanie Kolorado. Ashton Kutcher wciela się w rolę Colta, byłego półprofesjonalnego futbolisty, który wraca do domu, aby zacząć gospodarzyć na rodzinnej ziemi razem ze starszym bratem Jamesonem, zwanym „Kogutem” (Danny Masterson), i ojcem Beau (Sam Elliott), których nie widział od 15 lat. Maggie, czyli matkę Colta i Koguta, która prowadzi również miejscowy bar, gra Debra Winger.

Producentami wykonawczymi są Don Reo („Dwóch i pół”, „On, ona i dzieciaki”) i Jim Patterson („Dwóch i pół”, „Mike i Molly”). Za produkcję wykonawczą odpowiadają także Kutcher i Masterson.

Wersja zwiastunu z polskim lektorem.


Aktualizacja: Do oferty powrócił dziś film usunięty w dniu 10.05.2017r. :

netflix-The-Real-Miyagi-bgThe Real Miyagi (2014) – film1g21m – 13+ – 6,25/10 – można pobrać – brak polskiej wersji językowej
Film pokazuje, jak mistrz karate Fumio Demura spopularyzował tę sztukę walki na Zachodzie, zdobywając niezliczone rzesze fanów i podbijając Hollywood.

W rolach głównych: Fumio Demura
Reżyser: Kevin Derek

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Premiery w ofercie Netflix Polska (16.06.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner