Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (14.09.2018)

Facebooktwitter

netflix BoJack HorsemanZgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na wrzesień 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na wrzesień 2018r. dziś swoją premierę mają nowe sezony seriali:

5. sezon BoJack Horseman (2014) | serial animowany, sezon 1-5 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i dubbing
IMDb: 8.5/10

Oto najbardziej uwielbiany koń sitcomów lat 90. — 20 lat później. Straszny malkontent, ale serce ma ze… nie do końca ze złota… ale z czegoś podobnego. Z miedzi?

W rolach głównych: Will Arnett, Aaron Paul, Amy Sedaris
Obsada: Will Arnett, Aaron Paul, Amy Sedaris, Alison Brie, Paul F. Tompkins
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe, Sitcomy, Animowane seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Cyniczne, Udawana powaga, Zabawne, Błyskotliwe
Twórca: Raphael Bob-Waksberg

Jaki jest koń, każdy widzi? Will Arnett pokazuje, że nic bardziej mylnego. Partnerują mu Aaron Paul oraz Amy Sedaris.

 

Sezon 1: Niegdyś był gwiazdą popularnego sitcomu „Rozbrykani”, dziś zapomniany przez fanów BoJack snuje się po Hollywood, narzeka i nosi kolorowe swetry.

Sezon 2: Kariera i życie BoJacka mają szansę nabrać rozpędu, gdy jego książka staje się bestsellerem, a on otrzymuje rolę swoich marzeń. O ile tylko niczego nie zawali…

Sezon 3: „Secretariat” odnosi ogromny sukces. BoJack w końcu czuje się doceniony. Jednak w życiu osobistym wszystko, czego dotknie, zamienia się w g…

Sezon 4: Podczas gdy BoJack zmaga się ze stratą i nienawiścią do samego siebie, Todd pomaga Peanutbutterowi w wyborach na gubernatora Kalifornii. Diane pisze na blogu.

Sezon 5: BoJack powraca na mały ekran jako gwiazda produkowanego przez Princess Carolyn serialu o detektywie Philbercie. Czy poradzi sobie jednak ze swoimi demonami?

BoJack powraca jako gwiazda nowego serialu o detektywie Philbercie. Czy upora się jednak ze swoimi starymi demonami?

BoJack Horseman: Sezon 4 (podsumowanie)


 

netflix-American-Vandal2. sezon American Vandal (2017) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K |  można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.2/10

W liceum ktoś dokonuje aktu wandalizmu, ale główny podejrzany nie przyznaje się do winy i znajduje sojusznika w osobie pewnego filmowca. Intryga kryminalna na wesoło.

W rolach głównych: Tyler Alvarez, Griffin Gluck, Jimmy Tatro
Obsada: Tyler Alvarez, Griffin Gluck, Jimmy Tatro, Camille Hyde, Lou Wilson, Eduardo Franco, Jessica Juarez, Camille Ramsey, Calum Worthy, G. Hannelius, Karly Rothenberg, Travis Tope
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Programy i seriale dla nastolatków, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Udawana powaga, Zabawne, Sprośne
Twórcy: Tony Yacenda, Dan Perrault

Ta parodia dokumentów kryminalnych, od twórców portalu Funny or Die, zdobyła nominację do Emmy i nagrodę Peabody’ego.

 

Sezon 1: Liceum jest poruszone aktem wandalizmu, ale główny podejrzany się nie przyznaje i znajduje sojusznika w szkolnym reżyserze-amatorze. Satyryczna zagadka kryminalna.

Sezon 2: Po sukcesie ich pierwszego dokumentu Peter i Sam biorą na warsztat nową sprawę — wywracającą żołądek na drugą stronę tajemnicę pewnego waszyngtońskiego liceum.

Gdy tajemniczy „Gówniany Złoczyńca” robi licealistom obrzydliwy dowcip, do akcji wkraczają Peter i Sam, których film pomógł rozwikłać sprawę poprzedniego aktu wandalizmu.

Droga do prawdy jest brudna i brązowa. Młodzi filmowcy, Peter Maldonado i Sam Ecklund, rozpoczynają śledztwo dotyczące prywatnego liceum św. Bernardyna. Doszło tam niedawno do ataku wandala przezwanego Gównianym Złoczyńcą. Ze szkoły wydalono już Kevina McClaina, młodego ucznia, którego teraz czeka proces. Ale czy to rzeczywiście on jest winny? A może jest tylko ofiarą systemu? Kto naprawdę kryje się pod pseudonimem Gówniany Złoczyńca? Twórcy nominowanego do nagrody Emmy serialu „American Vandal”, Tony Yacenda i Dan Perrault, oraz jego showrunner, Dan Lagana, zapraszają na kolejny sezon satyrycznego pseudokryminału opartego na pseudofaktach.

Choć dowody są przytłaczające, Dylan Maxwell utrzymuje, że to nie on stoi za szokującym aktem wandalizmu. Znajduje się osoba gotowa bliżej przyjrzeć się sprawie.

Kiedy w liceum na przedmieściach ktoś dokonuje aktu wandalizmu, pierwsze podejrzenie pada na klasowego zgrywusa, Dylana Maxwella. Ale co, jeśli był on na to za głupi?

 

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner