Kolejne kilkanaście filmów dostępnych w ofercie Netflix Polska tylko do końca lipca 2019r.

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska co jakiś przechodzi zmianę, a teraz szykuje się jej kolejna modyfikacja związana z usuwaniem niektórych tytułów. Tym razem tylko do 31 lipca 2019r. będzie dostępnych kolejnych kilkanaście filmów.

Poniżej prezentujemy listę tytułów, które zostaną usunięte z oferty Netflix Polska 1 sierpnia 2019r:

AWAKE, A Dream From Standing Rock (2017)
film – 1g28m – polskie napisy

Plemię Standing Rock od lat prowadzi pokojowy protest przeciwko budowie rurociągu zagrażającego jakości wody pitnej dla milionów ludzi.

Crossroads / Na rozdrożu (1986)
film – 1g38m – polskie napisy i lektor

Willie Brown sprzedaje duszę diabłu, aby zostać legendą bluesa, ale ostatecznie kończy w więziennym szpitalu, żałując swojej decyzji.

Derren Brown: Infamous (2014)
film – 1g10m – polskie napisy

Ten pełen sprytnych sztuczek występ z udziałem publiczności ukazuje szeroki wachlarz możliwości iluzjonisty Derrena Browna.

Derren Brown: The Great Art Robbery / Sztuka kradzieży Derrena Browna (2013)
film – 1g10m – polskie napisy

W tym pełnym zaskakujących zwrotów akcji eksperymencie iluzjonista Derren Brown przygotowuje zespół emerytów do kradzieży obrazu z londyńskiej galerii sztuki.

Do You Even Know Who I Am? (2016)
film – 1g35m – 6,13/10 – polskie napisy

Niemający szczęścia w miłości komik zakochuje się i postanawia udawać milionera przed dziewczyną, która bierze go za właściciela rozgłośni radiowej.

Going in Style / W starym, dobrym stylu (2017)
film – 1g36m – polskie napisy i lektor

Trzech okradzionych z emerytur starych przyjaciół układa plan napadu na bank. Czy uda się im wykiwać FBI?

Primal Fear / Lęk pierwotny (1996)
film – 2g10m – 7,78/10 – polskie napisy i lektor

Cyniczny i arogancki adwokat Martin Vail (Richard Gere) bardziej szuka rozgłosu niż sprawiedliwości. Kiedy więc policja, po brutalnym pościgu, aresztuje 19-letniego Aarona Stamplera (Edward Norton), podejrzanego o zamordowanie biskupa Chicago, Vail podejmuje się jego obrony bez honorarium. Wina chłopca wydaje się ewidentna lecz, wbrew wszelkim okolicznościom, adwokat podejmuje bezpardonową walkę z prokuraturą. Gdy zawodzą adwokackie chwyty, Vail ujawnia, że nieśmiały, pełen kompleksów Aaron był wykorzystywany seksualnie przez zamordowanego, co doprowadziło do głębokich zaburzeń w jego osobowości. Czy sąd uzna tę argumentację? [themoviedb.org]

Quarantine / Kwarantanna (2008)
film – 1g29m – można pobrać – 6,21/10 – polskie napisy i lektor

Pracując nad materiałem o straży pożarnej, reporterka i jej kamerzysta trafiają do objętego kwarantanną budynku, w którym grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo.

Rosemary’s Baby / Dziecko Rosemary (1968)
film – 2g16m – 7,07/10 – polskie napisy i lektor

Młode małżeństwo, Guy i Rosemary Woodhouse, wprowadzają się do nowego, eleganckiego mieszkania w Nowym Jorku. Sympatyczni sąsiedzi, Minnie i Roman Castevet, szybko zaprzyjaźniają się z małżeństwem i służą we wszystkim pomocą. Wkrótce Guy, który jest aktorem, dostaje znaczącą rolę, po tym jak jego rywal nieoczekiwanie ślepnie. Z kolei Rosemary zachodzi w ciążę. Równocześnie jednak zaczynają ją nawiedzać koszmarne sny i halucynacje. Pewien znajomy ostrzega ją przed sąsiadami, a zaraz potem umiera w dziwnych okolicznościach. Rosemary przeprowadza własne badania i odkrywa, że Minnie i Roman są liderami satanistycznej sekty. Jest coraz bardziej przerażona, gdyż obawia się, że chcą złożyć jej dziecko w ofierze Szatanowi. Jednak nikt nie traktuje jej obaw poważnie, nie wierzy jej nawet własny mąż, coraz bardziej zajęty robieniem kariery aktorskiej. [themoviedb.org]

Stuart Little 2 / Stuart Malutki 2 (2002)
film dla dzieci i młodzieży – 1g17m – można pobrać – 6,81/10 – polskie napisy i dubbing

Sequel przeboju z 1999 roku o zabawnych przygodach uroczej miejskiej myszy, Stuarta, i jego ludzkiego brata, George’a.

The Cable Guy / Telemaniak (1996)
film – 1g35m – 6,47/10 – polskie napisy i lektor

Po przeprowadzce do nowego mieszkania Steven wpada w oko ekscentrycznemu monterowi kablówki. Wszelkie próby zakończenia tej „przyjaźni” spalają na panewce.

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water / Spongebob: Na suchym lądzie (2015)
film – 1g32m – 6,59/10 – polskie napisy i dubbing

Gdy zostaje wykradziony sekretny przepis na kraboburgery, SpongeBob łączy siły ze swoim wrogiem Planktonem, by pokonać nikczemnego złodzieja. [themoviedb.org]

The Stepford Wives / Żony ze Stepford (2004)
film – 1g32m – 6,06/10 – polskie napisy i dubbing

Joanna wyprowadza się z mężem do pięknego miasteczka Stepford. Wkrótce zaczyna jednak podejrzewać, że tamtejsze kobiety skrywają pewną tajemnicę.

Unbranded / Bez piętna (2015)
film – 1g45m – 6,66/10 – polskie napisy

Czterech mężczyzn wyrusza na mustangach w podróż od granicy meksykańskiej do kanadyjskiej, aby zachęcać do adopcji dzikich koni i osłów przetrzymywanych przez rząd.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na sierpień 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 25 lipiec 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner