Netflix Polska – premiera drugiego sezonu serialu „Scream / Krzyk” (2015) już 31.05.2016

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

netflix-scream-S2-zapowiedzZgodnie z planem wydawniczym Netflixa drugi sezon serialu Scream / Krzyk (2015) zawita do nas i globalnie (oprócz USA) 31 maja 2016 r.

Zapowiedź pojawiła się już w zakładce opisu serialu – dzięki pqow. Liczymy na polskie napisy.

KOMENTARZE:

10 myśli nt. „Netflix Polska – premiera drugiego sezonu serialu „Scream / Krzyk” (2015) już 31.05.2016

      • Poszperałem trochę i wychodzi, że Netflix wynegocjował z właścicielami praw taki dopisek do różnych tytułów – m.in. do serialu Scream / Krzyk (2015).

    • Nie jest, ale Netflix wykupił prawa do serialu poza USA na takiej samej zasadzie jak zrobił to z „Better Call Saul” czy „Shadowhunters”. Odcinki będą dodawane co tydzień kilka godzin po emisji w amerykańskiej telewizji.

  1. Znalazłem też info, że 01.07.2016 będzie miał premierę drugi sezon Marco Polo, info z oficjalnego kanału Netflixa, szkoda tylko, że nie zaczęli nawet tłumaczyć pierwszego sezonu.

    • Taka data jest przewidziana w planie wydawniczym Netflixa – będziemy o tym pisać przy okazji premier na lipiec. Ciekawe jest to, czy do tego czasu przetłumaczą sezon pierwszy i drugi dadzą już po polsku.

  2. W końcu pojawiły się brakujące napisy PL do 3 odcinka 12 Monkeyes. Chyba w k.ońcu wszystkie odcinki są w pl. Zniknły za to napisy po angielsku :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...