Netflix: Serial “Ferajna z Baker Street” zadebiutuje w ofercie już w marcu – mamy zapowiedź i zdjęcia

Facebooktwitter

Netflix seriale

Ośmioodcinkowy serial Ferajna z Baker Street zadebiutuje na Netflix już 26 marca 2021r.

Akcja serialu Ferajna z Baker Street toczy się w wiktoriańskim Londynie, gdzie grupa niepokornych nastolatków z ulic miasta zostaje zaangażowana w rozwiązywanie zbrodni dla nikczemnego doktora Watsona i jego tajemniczego partnera biznesowego, nieuchwytnego Sherlocka Holmesa. Kiedy zbrodnie przybierają paranormalny obrót i pojawia się złowroga, mroczna siła, to właśnie członkowie tej ferajny będą musieli połączyć siły, by ocalić nie tylko Londyn, ale i cały świat. Premiera „Ferajny z Baker Street” już 26 marca na Netflix.

Netflix seriale

W serialu wystąpią: Thaddea Graham („List do króla”, „Us”) jako Bea; Darci Shaw (Judy”, The Bay”) jako Jessie; Jojo Macari (Sex Education”, „Hard Sun. Przed Apokalipsą) jako Billy; Mckell David (Snatch”, „Nasz kochany Damilola” ) jako Spike i Harrison Osterfield („Paragraf 22″) jako Leopold; Henry Lloyd-Hughes (u „Obsesja Eve”, „Nędznicy”, „Indian Summers”) jako Sherlock Holmes oraz Royce Pierreson („Judy”, „Wiedźmin”, „Line of Duty”) jako John Watson i Clarke Peters („Mroczne materie”, „Prawo ulicy”, „Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri”) jako The Linen Man.

Netflix seriale

Netflix seriale

Za scenariusz i produkcję wykonawczą serialu odpowiada Tom Bidwell („Wodnikowe Wzgórze”, „My Mad Fat Diary”). Na liście producentów wykonawczych znaleźli się też reprezentujący wytwórnię Drama Republic Jude Liknaitzky („My Mad Fat Diary”, „Doktor Foster”) oraz Greg Brenman („Peaky Blinders”, „Uczciwa kobieta”). Producentką serialu jest Rebecca Hodgson („Good Cop”, „Deep Water”), a funkcję głównego reżysera pełni Johnny Allan („Endeavour”). Reżyserują również Joss Agnew („Rozstania”, „Poldark: Wichry losu”) i Weronika Tofilska („Ostatni pociąg”).

Ferajna z Baker Street | Oficjalny teaser


O Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 204 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Luty 2021 w ofercie HBO GO – aktualizacja listy nowości w ostatnim tygodniu miesiąca

Film „Wonder Woman 1984” zadebiutuje w ofercie HBO GO już w kwietniu 2021r

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner