Netflix Polska: Ruszyły zdjęcia do pierwszego szwedzkiego serialu oryginalnego Quicksand

Facebooktwitter

Netflix Logo
STÖRST AV ALLT /
QUICKSAND to pierwszy szwedzki serial Oryginalny Netflixa, którego produkcja właśnie ruszyła.

W tym miesiącu w Szwecji i Chorwacji ruszyły zdjęcia do pierwszego szwedzkiego serialu oryginalnego Netflix Störst av allt (Quicksand). Serial reżyserują Per-Olav Sørensen (Nobel, Bitwa o ciężką wodę) i Lisa Farzaneh (Arne Dahl, Det som göms i snö). Scenariusz napisała Camilla Ahlgren (Most nad Sundem, Marcella). Producentami wykonawczymi są Pontus Edgren (Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął) oraz Martina Håkansson. Za produkcję odpowiada Fatima Varhos (Sanctuary, Więcej niż Bergman) i Frida Asp (Bonus Family, The Simple Heist). Premiera serialu na Netflix planowana jest na 2019 rok.

Störst av allt (Quicksand) jest oparty na bestsellerowej powieści Malina Perssona Giolito, która ukazała się w 29 państwach i została wybrana Najlepszą Nordycką Powieścią Kryminalną w 2017 roku. Polski tytuł książki to Ruchome piaski.

Wystąpią w serialu:

  • HANNA ARDÉHN
  • WILLIAM SPETZ
  • FELIX SANDMAN
  • DAVID DENCIK
  • REUBEN SALLMANDER
  • ANNA BJÖRK
  • EVIN AHMAD
  • CHRISTOPHER WOLLTER

Reżyserami serialu są:

  • PER-OLAV SØRENSEN i LISA FARZANEH.

O serialu
Po tym, jak w prywatnej szkole podstawowej w prestiżowej okolicy Sztokholmu dochodzi do strzelaniny, Maja Norberg – zwyczajna uczennica liceum – zostaje oskarżona o mordestwo. W trakcie procesu, oprócz faktów na temat tragicznego dnia, na jaw wychodzą także informacje o jej związku z Sebastianem Fagermanem i jego dysfunkcyjnej rodzinie.

W serialu wystąpią m.in. Hanna Ardéhn (30 grader i februari), William Spetz (Solsidan, Jag älskar dig – En skilsmässokomedi), Felix Sandman (We are the best!), David Dencik (Szpieg, Tajemnice Laketop), Reuben Sallmander (Most nad Sundem, Millennium), Anna Björk (Dziewczyna z tatuażem, Most nad Sundem), Christopher Wollter (Modus, Gråzon), Evin Ahmad (Dröm vidare, Girls of the Sun), Maria Sundbom (Flickan, mamman och Demonerna), Rebecka Hemse (De dagar som blommorna blommar, Innan vi dör), Helena af Sandberg, Shanti Roney i Ella Rappich.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (02.07.2018)

Netflix Polska: Filmowe i serialowe premiery w ofercie (01.07.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner