Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (02.07.2018)

Facebooktwitter

netflix supergirl
[AKTUALIZACJA] Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią w ofercie Netflix Polska dziś swoją premierę ma finałowy, 23 odcinek 3. sezonu serialu Supergirl (2015):

Supergirl (2015) | serial, sezon 1-3 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis,
Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O23 – 23. Przegrane i wygrane bitwy – 41m
netflix supergirl S3E23

Ziemia pogrąża się w chaosie, a ekipa wspólnie podejmuje walkę z Reign, co zmusza Supergirl do zastanowienia się nad swoimi ideałami. Osłabiona Sam próbuje odzyskać siły.


Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na lipiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma również nowy film:

netflix King of Peking
King of Peking / Król Pekinu (2018) | film | 1g27m | 13+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 7.0/10

jeszcze brak polskiego opisu

Strapped for cash, a traveling projectionist begins to run a DVD pirating business, putting him at odds with his young, skeptical son.

W rolach głównych: Zhao Jun, Wang Naixun, Han Qing
Gatunki: Komedie, Dramaty
Reżyser: Sam Voutas


Tylko do 8 lipca 2018r. będą dostępne w ofercie Netflix Polska filmy:

American Pie (1999)
film – 1g35m – można pobrać – 7,23/10 – polskie napisy i lektor

W tej hitowej komedii czterej licealiści mają jeden cel: jak najszybciej stracić dziewictwo.

Percentage / Procent (2013)
film – 1g22m – 7,11/10 – polskie napisy

Dwóch przedsiębiorczych łotrów szykuje przekręt w Miami, ale szybko wzbudzają zainteresowanie policji i szych miejscowego podziemia.

Zawsze aktualną listę filmów i seriali przeznaczonych do usunięcia z oferty Netflix Polska publikujemy w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-wszystkich-dostepnych-tytulow/?o=all-expire.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cd. 2 (01.07.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie HBO GO Polska (01.07.2018)


Aktualizacja: Z jednodniowym opóźnieniem do oferty Netflix Polska trafił dziś film:

netflix Sweet Virginia
Sweet Virginia (2017) | film | 1g32m | 16+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 6.1/10

jeszcze brak polskiego opisu

In a remote Alaskan town reeling from a sudden triple murder, a former rodeo champ befriends a lone newcomer with a violent occupation.

W obliczu potrójnego morderstwa społeczność niewielkiego miasteczka na Alasce prowadzi życie pełne dyskomfortu. Gdy Elwood zajeżdża do motelu prowadzonego przez byłego mistrza rodeo, Sama, połączeni losem społecznych odludków nawiązują krępującą przyjaźń, która będzie nie tylko powodować spięcia między dwójką mężczyzn, ale wyzwoli w Samie jego najmroczniejsze demony. [themoviedb.org]

W rolach głównych: Jon Bernthal, Christopher Abbott, Imogen Poots
Gatunki: Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Dramaty niezależne, Thrillery, Thrillery kryminalne, Thrillery niezależne, Kino niezależne
Reżyser: Jamie M. Dagg

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner