Netflix prezentuje klip „On the way to Green Gables” z serialu „Ania” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

netflix-ania-klip1Netflix zaprezentował dziś klip „On the way to Green Gables” z serialu „Ania” (2017), którego premiera zaplanowana jest na 12 maja 2017r.

Anne with an E / Ania (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – UHD/4K – polskie napisy
Nowy serial na podstawie klasycznych powieści opowiada o Ani, pełnej temperamentu, obdarzonej bujną wyobraźnią sierocie, i o tym, jak odmieniła życie swojego miasteczka.

W rolach głównych: Amybeth McNulty, Geraldine James, R.H. Thomson
Twórcy: Lucy Maud Montgomery, Moira Walley-Beckett

 

Sprawdź, czy Ania Shirley, którą znamy i kochamy, nie straciła swojej zadziorności! Zapraszamy na Zielone Wzgórze.

„Ania” to opowieść o trudach dojrzewania i o tym, że mimo przeciwności losu i problemów warto walczyć o miłość, akceptację i swoje miejsce w świecie. Akcja serialu rozgrywa się pod koniec XIX w. na Wyspie Księcia Edwarda i opowiada o losach Ani Shirley (Amybeth McNulty) — osieroconej dziewczynki, która swoje najmłodsze lata spędziła, błąkając się po sierocińcach i domach przygodnych osób, aż w końcu przypadkowo trafiła do prowadzonego przez pewne starzejące się rodzeństwo gospodarstwa. Niezwykły temperament, błyskotliwy intelekt i bujna wyobraźnia 13-letniej Ani przemienią życie nie tylko Maryli (Geraldine James) i Mateusza Cuthbertów (R.H. Thomson), ale też całej miejscowej społeczności. Przygody Ani to ponadczasowa i aktualna opowieść, poruszająca między innymi kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów i uprzedzeń.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...