Netflix Polska: Trzynaście powodów | Sezon 1: Podsumowanie [HD] przed jutrzejszą premierą 2. sezonu

Facebooktwitter


W związku z jutrzejszą premierą 2. sezonu serialu „13 Reasons Why / Trzynaście powodów” (2017) Netflix Polska zaprezentował dziś podsumowanie sezonu pierwszego w formie nagrania wideo. Zapraszamy do oglądania.

 

13 Reasons Why / Trzynaście powodów (2017) – serial, sezon 1 – 9,02/10 – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.3/10

Po zagadkowym samobójstwie nastolatki jej kolega z klasy otrzymuje zestaw kaset, które przybliżają motywy tragicznej decyzji dziewczyny.

W rolach głównych: Dylan Minnette, Katherine Langford, Kate Walsh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Brian Yorkey

UWAGA: Ostrzeżenie dot. treści
Serial zawiera sceny, które część widzów może uznać za drastyczne, w tym sceny przedstawiające przemoc seksualną, nadużywanie narkotyków lub akt samobójstwa. Jeśli potrzebujesz lub ktokolwiek z Twojego otoczenia potrzebuje wsparcia lub pomocy kryzysowej, wejdź na stronę 13ReasonsWhy.info, aby uzyskać więcej informacji.

Katherine Langford otrzymała nominację do Złotego Globu za rolę w tym serialu opartym na powieści Jaya Ashera.

 

Szantaż, groźby i nowa tajemnica — to tylko część problemów, jakie napotykają Clay i jego znajomi, którzy walczą o sprawiedliwość dla Hannah.

O drugim sezonie Trzynastu powodów
W drugim sezonie bohaterowie próbują poradzić sobie z konsekwencjami śmierci Hannah. Droga do normalności jest skomplikowana, a rany dopiero zaczynają się goić. Szkoła Liberty High szykuje się do procesu sądowego, ktoś jednak zrobi wszystko, żeby prawda o śmierci Hannah nie wyszła na jaw. Seria przerażających zdjęć polaroidowych prowadzi Claya i jego rówieśników na trop straszliwej tajemnicy i spisku mającego ją zatuszować.

Poznamy także odpowiedzi na pytania, które zrodziły się po finale pierwszego sezonu. Czy po tym co się stało, Jessice uda się wrócić do normalnego życia? Czy Bryce odpowie za swoje czyny? Czy Clay będzie w stanie pogodzić się ze stratą Hannah? Co się stało z Alexem? Jak poradzi sobie wykluczony przez grupę Tyler i jakie decyzje podejmie?

W serialu wystąpią Dylan Minnette jako Clay Jensen, Katherine Langford jako Hannah Baker, Kate Walsh jako Olivia Baker, Derek Luke jako Kevin Porter, Brandon Flynn jako Justin Foley, Justin Prentice jako Bryce Walker, Alisha Boe jako Jessica Davis, Christian Navarro jako Tony Padilla, Miles Heizer jako Alex Standall, Devin Druid jako Tyler, Annie Winters jako Chloe oraz Tommy Dorfman jako Ryan Shaver, Brian D’Arcy James jako Andy Baker, Anne Winters jako Chloe, Sosie Bacon jako Skye, Steven Weber jako Dyrektor Bowen i Samantha Logan jako Nina. Twórcą, scenarzystą i producentem serialu jest Brian Yorkey a producentami wykonawczymi są Selena Gomez, Mandy Teefey, Kristel Laiblin, Anonymous Content Steve Golin and Joy Gorman.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (17.05.2018)

Netflix Polska zaprasza na Royal Wedding 2018: Królewskie oglądanie z Netflix


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner