Netflix: Sense8 – Ostatnia misja: zwiastun finałowego odcinka!

Facebooktwitter


RAZEM AŻ DO KOŃCA – Netflix udostępnił dziś zwiastun finałowego odcinka Sense8, w którym gromada podejmuje się ostatniej misji z nadzieją, że miłość zwycięży wszystko.

O odcinku finałowym Sense8:
Sprawy osobiste odchodzą na bok, kiedy gromada, ich pomocnicy i pewni nieoczekiwani sojusznicy stają razem do misji ratunkowej i walki z OOB, aby uchronić przyszłość wszystkich Sensatów.

Wszystko stanie się jasne w finałowym odcinku sagi Sense8 już 8 czerwca 2018r., tylko na Netflix.

Sense8 (2015) – serial, sezon 1-2 –  16+ – UHD/4K8,51/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.4/10

Nowy serial twórców Matrixa oraz Babilon 5 przedstawia losy ośmiorga osób, które żyją nawzajem swoim życiem — telepatycznie.

W rolach głównych: Tuppence Middleton, Brian J. Smith, Doona Bae
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Lilly Wachowski, Lana Wachowski, J. Michael Straczynski

Dziełem twórców „Sense8” jest też klasyczna już trylogia „Matrix” oraz serial „Babilon 5”.

 

Sezon 1: Osiem obcych sobie osób z całego świata niespodziewanie połączy telepatyczna więź. Szybko przekonają się jednak, że ten dar czyni z nich również cel.

Sezon 2: Sensaci mierzą się z rosnącym niebezpieczeństwem i rozwiązują osobiste porachunki, jednocześnie odkrywając prawdę o mrocznych mocach wysłanych, by ich zniszczyć.

„Sense8” to owoc kreatywnego geniuszu Lany Wachowski, Granta Hilla („Matrix”, „Atlas chmur”) i J. Michaela Straczynskiego („Oszukana” w reżyserii Clinta Eastwooda, „World War Z”). Serial opowiada o losach ośmiorga rozsianych po całym świecie bohaterów, którzy doświadczają potężnej wizji i wkrótce stają się ze sobą w niezwykły sposób połączeni. Dzięki temu widzą się i rozmawiają ze sobą tak jakby przebywali w tym samym miejscu, a oprócz tego znają swoje najskrytsze tajemnice. Sensaci nie tylko muszą się oswoić z nową zdolnością i przyzwyczaić do pozostałych członków gromady, ale również dowiedzieć się, dlaczego ich życie jest w niebezpieczeństwie. W sezonie 2 mroczne siły w dalszym ciągu śledzą ośmioro powiązanych ze sobą bohaterów. Sensaci poznają kolejne tajemnice OOB — tajnej organizacji szukającej gromady oraz innych podobnych osób — i muszą stanąć do walki z tymi, którzy chcą ich dopaść i zabić.

Netflix Polska zaprezentował wcześniej zapowiedź premiery [HD] finałowego odcinka serialu „Sense8”.

 


Czytaj również:

Netflix Polska: Trzynaście powodów | Sezon 1: Podsumowanie [HD] przed jutrzejszą premierą 2. sezonu

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (17.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner