Hity, które już w marcu pojawią się w ofercie SkyShowtime

Facebooktwitter

SkyShowtime seriale

W nadchodzącym miesiącu do serwisu SkyShowtime dodane zostaną ciekawe pozycje, dla miłośników wciągających historii.

W marcu swoją premierę będą mieć lubiane i doceniane europejskie produkcje. Będą wśród nich między innymi takie tytuły jak: czeskie Czech It Out! (Spolu & hladoví), oraz The Sleepers (Bez vědomí), rumuńskie Hackerville, Ruxx, Tuff Money (Bani Negri), chorwacki Success (Uspjeh) – ich premiera została zaplanowana na 14 maca.

Kolejnym serialem będzie też węgierski The Informant (A besugo) – jego premiera odbędzie się 16 marca. SkyShowtime jest jedynym serwisem, w którym te produkcje będą dostępne. Inną nowością będzie też Smile – horror z Sosie Bacon w roli głównej (premiera 22 marca) oraz Rabbit Hole – najnowszy serial z Kieferem Sutherlandem (premiera 31 marca).

Premiery seriali

Czech It Out! (Spolu & hladoví)

SkyShowtime seriale

Znany smakosz Lukáš Hejlík i jego nastoletnia córka Klára Hejlíková wyruszają na epicką przygodę kulinarną przez Czechy, podczas której poznają bogactwo kuchni, kultury i zabawy, jakie oferuje ich kraj. Odwiedzając miejsca o znaczeniu zarówno gastronomicznym, jak i historycznym, ojciec i córka odkrywają wyjątkowe lokalizacje, w których można zjeść i zatrzymać się na Morawach, w Czechach i poza nimi, a przy okazji dowiadują się więcej o sobie samych i o sobie nawzajem. „Czech It Out!” („Głodni razem”) to cykl przedstawiony w formie wpisów do ilustrowanego dziennika podróży Klary zapraszający tubylców i turystów do rozsmakowania się w Czechach.
SEZON:1 ODCINKI: 8 – JUŻ WKRÓTCE – DOSTĘPNY WY ŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME OD 14 MARCA.

Hackerville

SkyShowtime seriale

Po ataku hakerskim na duży niemiecki bank udaje się ustalić, że sprawcy znajdowali się w Rumunii. Wysłana zostaje tam Lisa Metz (Anna Schumacher), frankfurcka ekspertka od cyberbezpieczeństwa z niemieckiej agencji śledczej. Kobieta udaje się do Timisoary – miasta w którym się urodziła – aby podjąć współpracę z miejscowymi śledczymi. W kraju, z którego uciekła z rodzicami jako dziecko, Lisa czuje się jednocześnie dziwnie znajomo i kompletnie obco. Po raz pierwszy w życiu musi też skonfrontować się z niejasną  przeszłością swojej rodziny. Różnice kulturowe Lisa odczuwa szczególnie mocno podczas współpracy z Adamem Sandorem (Andi Vasluianu), przydzielonym jej partnerem z timisoarskiej policji. Dwójka śledczych ma kompletnie odmienne nastawienie do życia, co oboje doprowadza do szału.
SEZON: 1 ODCINKI: 6 – DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME OD 14 MARCA.

 

 

Disney+ seriale

 

Ruxx

SkyShowtime seriale

Ruxx to współczesny dramat o związkach, który przygląda się młodemu pokoleniu Rumunów żyjących w kraju uwięzionym między przeszłością a przyszłością. Akcja toczy się wokół tytułowej bohaterki, Rux (Raluca Aprodu). Rux stara się pogodzić swoją wymagającą karierę zawodową – pracuje u topowego dewelopera w Bukareszcie – z innymi życiowymi priorytetami: utrzymaniem rodziny i związku na odległość z ukochanym w USA. Kobieta próbuje wyjechać z Rumunii do Los Angeles, ale życie sprzysięga się przeciwko niej, kiedy zostaje wciągnięta w największy z dotychczasowych projektów swojego szefa: kampanię wyborczą jego żony na burmistrza Bukaresztu.
SEZON: 1 ODCINKI: 8 – DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME OD 14 MARCA.

Tuff Money (Bani Negri)

SkyShowtime seriale

„Tuff Money” to opowieść o dwóch technikach z wydziału robót publicznych, którzy niespodziewanie znajdują się w coraz bardziej kłopotliwej sytuacji. Sfrustrowani faktem, że dostali najgorsze miejsca w barze, w którym planowali oglądać mecz piłki nożnej,
Doru i Ionel żartują, że zorganizują napad, staną się bogaci i już nigdy nie będą żyć na najniższym szczeblu drabiny społecznej. Żart, podsłuchany przez podejrzanego właściciela baru, zaczyna żyć własnym życiem i wkrótce Doru i Ionel są naciskani, aby
dokonać prawdziwego rabunku. Wszystkie instytucje, do których zwracają się o pomoc chętnie ułatwią im to zadanie i wezmą swoją dolę, więc nasi dwaj pechowi bohaterowie są zdani na siebie, próbując zachować równowagę między poczuciem moralności a pragnieniem przetrwania.
SEZON:1 ODCINKI: 6 DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME OD 14 MARCA.

Success (Uspjeh)

SkyShowtime seriale

„Success” to wielowarstwowy dramat skupiający się na silnych postaciach, z których każda w jakiś sposób jest przytłoczona codziennymi zmaganiami z rzeczywistością wielkiego miasta. Kiedy skutki ich działań w pewną feralną noc zaczynają przenikać każdy aspekt ich życia, ci pochodzący z różnych środowisk tzw. „szeregowi obywatele” postanawiają walczyć i upomnieć się o swoje. Serial jest gorzką odą do miasta Zagrzebia i mrocznym obrazem funkcjonowania współczesnego społeczeństwa, który oglądamy oczami zwykłych ludzi doprowadzonych do ostateczności. To uniwersalna, wielowarstwowa opowieść o frustracji, bezradności i bierności w codziennym życiu mieszkańców Zagrzebia i nie tylko, opowiedziana przez pryzmat miłości, pracy, rodziny, lojalności, poczucia zagrożenia i przestępczości.
SEZON: 1 ODCINKI: 6 DOSTĘPNY WY ŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME OD 14 MARCA.

Rabbit Hole

SkyShowtime seriale

Serial z gatunku thrillerów szpiegowskich, opowiada historię Johna Weira (Kiefer Sutherland), mistrza przebiegłości w świecie korporacyjnego szpiegostwa, który zostaje wrobiony w morderstwo przez potężne siły mające zdolność wpływania na masy i kontrolowania ich.
SEZON: 1 ODCINKI: 8 NOWE ODCINKI DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME.
ODCINKI 1-2 DOSTĘPNE OD 31 MARCA, NASTĘPNIE NOWE ODCINKI CO TYDZIEŃ.

The Sleepers (Bez vědomí)

SkyShowtime seriale

„The Sleepers” to czeski dramat szpiegowski, którego akcja rozgrywa się pod koniec 1989 roku, w czasie gdy sowieckie imperium chyliło się ku upadkowi. Podczas aksamitnej rewolucji, która zakończyła 40 lat moskiewskiej władzy, pewna kobieta zostaje uwięziona między światem służby bezpieczeństwa a środowiskiem dysydentów. Sytuacja ta zmusza ją do stopniowego odkrywania tajemnic obydwu stron.
SEZON: 1 ODCINKI: 6 DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME OD 14 MARCA.

Kontynuacje seriali

1923

SkyShowtime seriale

Serial „1923” to kolejny rozdział sagi „Yellowstone”, za którym stoi nominowany do Oscara® Taylor Sheridan. To kontynuacja bijącej rekordy popularności produkcji „1883”. Główne role grają nominowany do Oscara® Harrison Ford i laureatka tej nagrody –Helen Mirren. Towarzyszy im nowe pokolenie rodziny Duttonów, z którym przenosimy się do początku XX w. To czas, gdy pandemia, potężna susza, koniec prohibicji oraz Wielki Kryzys odciskają potężne piętno na górzystym zachodzie kontynentu i jego mieszkańcach.
SEZON: 1 ODCINKI: 8

Funny Woman

SkyShowtime seriale

Serial komediowy oparty na bestsellerowej powieści Nicka Hornby’ego „Funny Girl” o losach Barbary Parker, królowej piękności z Blackpool (w tej roli Gemma Arterton) próbującej podbić rozkołysany w rytm swingu Londyn lat 60. Okazuje się, że największą zaletą Parker jest jej poczucie humoru, dzięki któremu tworzy nową defi nicję „zabawnej kobiety”.
SEZON: 1 ODCINKI: 6

Law & Order

SkyShowtime seriale

Legendarny, nagrodzony Emmy® producent i twórca Dick Wolf, powraca z nowym sezonem serialu „Law & Order”. Kontynuując swoje dziedzictwo, przedstawia w serialu sprawy inspirowane najgłośniejszymi współczesnymi wydarzeniami ze świata. Na ekranie oglądamy nowe gwiazdy i uwielbiane przez fanów postacie. Nowe sezony  nagrodzonego Emmy® serialu zachowują klasyczny podział na dwie części – jedną o policjantach prowadzących dochodzenie i jedną o adwokatach wymierzających sprawcom karę.
SEZON: 22 ODCINKI: 22

Mayor of Kingstown

SkyShowtime seriale

„Mayor of Kingstown”, serial nominowanego do Oscara® Taylora Sheridana i Hugh  Dillona, opowiada o rodzinie McLusky – nieformalnych władcach Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Główne role grają nominowany do Oscara® Jeremy Renner i laureatka statuetki Dianne Wiest. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie.
SEZON: 2 ODCINKI: 10

The Best Man: The Final Chapters

SkyShowtime seriale

Serial oparty na popularnej fi lmowej serii w reżyserii i według scenariusza Malcolma D. Lee („Girls Trip”). Sprawdzamy, jak się mają starzy znajomi – Harper, Robyn, Jordan, Lance, Quentin, Shelby, Candace i Murch – w obliczu zmieniających się relacji, powracających zatargów z przeszłości i kryzysu wieku średniego mieszającego się z drugą młodością.
SEZON: 1 ODCINKI: 8

Filmy

Smile

SkyShowtime filmy

Po tym, jak dr Rose Cotter (Sosie Bacon) była świadkiem traumatycznego zdarzenia z udziałem pacjentki, zaczyna doświadczać przerażających zjawisk, których nie potrafi wyjaśnić. Kiedy wszechogarniające przerażenie zaczyna przejmować kontrolę nad jej życiem, Rose musi zmierzyć się z kłopotliwą przeszłością, aby przetrwać i uciec od strasznej rzeczywistości.
FILM – DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME OD 22 MARCA.

 

SkyShowtime to najnowszy serwis streamingowy, który działa już na ponad 20 rynkach obejmujących ponad 90 milionów gospodarstw domowych. Obecnie dostępny jest w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Norwegii, Niderlandach, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Szwecji.

Jako wspólne przedsięwzięcie Comcast i Paramount Global, SkyShowtime oferuje najlepszą rozrywkę, filmy i seriale oryginalne od kultowych studiów filmowych Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock. SkyShowtime będzie również domem dla wielu ekskluzywnych produkcji lokalnych, a także seriali SkyShowtime Original.


Polecamy również

Disney+: 6 rzeczy, które warto wiedzieć przed nowym sezonem serialu „The Mandalorian”

Marzec w ofercie HBO Max – ramówka na 1-11 marca – oficjalna lista nowości

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner