Nowy serial “Fatal Attraction” zadebiutuje wiosną w ofercie SkyShowtime

Facebooktwitter

SkyShowtime seriale

Premiera wyprodukowanego przez wytwórnię Paramount Television Studios i Amblin Television serialu Fatal Attraction odbędzie się wiosną w serwisie SkyShowtime.

Fatal Attraction to wnikliwa adaptacja kultowego thrillera erotycznego, który stał się kulturowym probierzem lat 80. Motywami najnowszej produkcji są fatalne zauroczenia oraz ponadczasowy wątek niewierności małżeńskiej przedstawione z bardzo współczesnej perspektywy silnych kobiet, zaburzeń osobowości i obsesyjnej kontroli.

W rolach głównych występują Joshua Jackson jako Dan Gallagher i Lizzy Caplan jako Alex Forrest, a partnerują im Amanda Peet jako Beth Gallagher, Alyssa Jirrels jako Ellen Gallagher, Toby Huss jako Mike Gerard oraz Reno Wilson jako detektyw Earl Booker i Brian Goodman wcielający się w rolę Arthura Tomlinsona.

Scenarzystką, showrunnerką i producentką wykonawczą serialu jest Alexandra Cunningham (Dirty John, Chance). Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Kevin J. Hynes (Perry Mason), który wspólnie z Cunningham jest współpomysłodawcą produkcji, oraz Darryl Frank i Justin Falvey ze strony Amblin Television. Kolejną producentką wykonawczą jest Silver Tree, która wyreżyserowała pięć odcinków serialu.

Disney+ seriale

Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie www.skyshowtime.com oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł, a w specjalnej, ograniczonej czasowo ofercie promocyjnej za pół ceny na zawsze – 12,49 zł.

 

O SkyShowtime

SkyShowtime to najnowszy serwis streamingowy, który działa już na ponad 20 rynkach obejmujących ponad 90 milionów gospodarstw domowych. Obecnie dostępny jest w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Norwegii, Niderlandach, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Szwecji.

Platforma streamingowa SkyShowtime to wspólny projekt spółek Comcast i Paramount Global. W jej ofercie znajdziemy najlepszą rozrywkę, filmy i seriale własnej produkcji firmowane przez tak kultowe marki, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios czy Peacock. Na platformie SkyShowtime będą odbywać się premiery ekskluzywnych lokalnych produkcji oraz seriali własnej produkcji SkyShowtime Original.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner