Wyjątkowa muzyczna produkcja z Miley Cyrus w roli głównej już 10 marca zadebiutuje w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ filmy

Już 10 marca, wyłącznie na platformie Disney+, pojawi się wyjątkowy dokument „Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)”.

Na fanów czekać będą muzyczne występy przeplatane ekskluzywnymi wywiadami i materiałami od artystki. Data nie jest przypadkowa, również tego dnia odbędzie się premiera najnowszego, ósmego albumu Miley Cyrus „Endless Summer Vacation”, zawierającego m.in. ostatni hit „Flowers”

Długo wyczekiwany ósmy album Miley Cyrus “Endless Summer Vacation” będzie dodatkowo celebrowany w Disney+ premierą specjalnego dokumentu „Miley Cyrus ‒ Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)”. Producentką wykonawczą tego wyjątkowego muzycznego występu jest sama Miley Cyrus. Zaprezentuje ona wybrane piosenki z płyty „Endless Summer Vacation”, w tym „Flowers”, która zajmowała pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot 100 przez sześć kolejnych tygodni od debiutu. Premiera produkcji już 10 marca, wyłącznie w Disney+. Produkcja będzie dostępna w oryginalnej wersji językowej.

Tego wyjątkowego muzycznego wydarzenia z Miley Cyrus w roli głównej nie można przegapić. Artystka po raz pierwszy wykona utwory z płyty „Endless Summer Vacation”, w tym przebój „Flowers” i siedem innych utworów oraz jeden ze swoich starszych hitów. W dokumencie będzie można również zobaczyć specjalny występ z Rufusem Wainwrightem.

 

Disney+ seriale

 

W materiale, oprócz muzycznych występów światowej gwiazdy, pojawią się również ekskluzywne wywiady. Odbyły się w słynnym domu w Los Angeles, w którym kiedyś mieszkał Frank Sinatra i w którym Miley Cyrus nakręciła oficjalny teledysk do utworu „Flowers”. Tym specjalnym wydarzeniem piosenkarka chce wpuścić publiczność na całym świecie do swojego świata, zaprezentować swój nowy album, ale też przedstawić nową siebie. „Backyard Sessions” to seria, którą Miley Cyrus stworzyła w 2012 roku dla swoich fanów. Produkcja szybko zachwyciła widzów, którzy dzięki temu mogli oglądać występy artystki i jej zespołu w intymnej, plenerowej scenerii. Ponadto, „Backyard Sessions” szybko stały się wzorcowymi seriami. „Miley Cyrus ‒ Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)” jest ich swoistą kontynuacją.

Album „Endless Summer Vacation” będzie dostępny od 10 marca na całym świecie, zarówno cyfrowo, jak i w sklepach stacjonarnych za pośrednictwem Columbia Records. Fani mogą już teraz zamawiać jego różne konfiguracje, w tym czarny winyl, ekskluzywny czerwony winyl i ekskluzywny wariant przezroczystego winylu, dostępny tylko na shop.mileycyrus.com. Fani mogą również zapisać się do wcześniejszego dostępu do albumu w serwisach streamingowych tutaj.

 

„Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)” jest wyprodukowany przez RadicalMedia, Miley Cyrus, HopeTown Entertainment, Crush Management i Columbia Records. Reżyserami są Jacob Bixenman i Brendan Walter, a operatorem filmowym jest Marcell Rév.

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner