Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (18.05.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na maj 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

2. sezon 13 Reasons Why / Trzynaście powodów (2017) – serial, sezon 1 – 9,02/10 – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.3/10

Po zagadkowym samobójstwie nastolatki jej kolega z klasy otrzymuje zestaw kaset, które przybliżają motywy tragicznej decyzji dziewczyny.

W rolach głównych: Dylan Minnette, Katherine Langford, Kate Walsh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Brian Yorkey

UWAGA: Ostrzeżenie dot. treści
Serial zawiera sceny, które część widzów może uznać za drastyczne, w tym sceny przedstawiające przemoc seksualną, nadużywanie narkotyków lub akt samobójstwa. Jeśli potrzebujesz lub ktokolwiek z Twojego otoczenia potrzebuje wsparcia lub pomocy kryzysowej, wejdź na stronę 13ReasonsWhy.info, aby uzyskać więcej informacji.

Katherine Langford otrzymała nominację do Złotego Globu za rolę w tym serialu opartym na powieści Jaya Ashera.

 

Sezon 1: Po zagadkowym samobójstwie nastolatki jej kolega z klasy otrzymuje zestaw kaset, które przybliżają motywy tragicznej decyzji dziewczyny.

Sezon 2: Wspomnienia o Hannah nie opuszczają Claya. Rozpoczyna się proces przeciwko szkole, w którym zeznania uczniów ujawniają kolejne zaskakujące fakty.

Szantaż, groźby i nowa tajemnica — to tylko część problemów, jakie napotykają Clay i jego znajomi, którzy walczą o sprawiedliwość dla Hannah.

O drugim sezonie Trzynastu powodów
W drugim sezonie bohaterowie próbują poradzić sobie z konsekwencjami śmierci Hannah. Droga do normalności jest skomplikowana, a rany dopiero zaczynają się goić. Szkoła Liberty High szykuje się do procesu sądowego, ktoś jednak zrobi wszystko, żeby prawda o śmierci Hannah nie wyszła na jaw. Seria przerażających zdjęć polaroidowych prowadzi Claya i jego rówieśników na trop straszliwej tajemnicy i spisku mającego ją zatuszować.

Poznamy także odpowiedzi na pytania, które zrodziły się po finale pierwszego sezonu. Czy po tym co się stało, Jessice uda się wrócić do normalnego życia? Czy Bryce odpowie za swoje czyny? Czy Clay będzie w stanie pogodzić się ze stratą Hannah? Co się stało z Alexem? Jak poradzi sobie wykluczony przez grupę Tyler i jakie decyzje podejmie?21. odcinek 2. sezonu Designated Survivor (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.

W rolach głównych: Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: David Guggenheim

Sezon 1: W następstwie tragicznego ataku Tom Kirkman, sekretarz Gabinetu, zostaje mianowany prezydentem i musi stanąć na czele kraju coraz mocniej pogrążającego się w kryzysie.

Sezon 2: Spisek zatacza coraz szersze kręgi. Do gabinetu prezydenta Kirkmana dołącza nerwowy prawnik, a agentka Wells zawiera sojusz z brytyjskim szpiegiem.

S2:O21 – 21. Odcinek 21 – 44m

Obie partie walczą o przychylność Kirkmana. Przez pewną starą sprawę Kendra znajduje się na celowniku. West przygląda się Mossowi, który składa odważne oświadczenie.

Prezydent Kirkman musi podjąć poważne decyzje, podczas gdy terroryści coraz bardziej zagrażają państwu i jego rodzinie.

Kolejny, finałowy odcinek serialu zadebiutuje w ofercie 25 maja 2018r.


Czytaj również:

Netflix: Sense8 – Ostatnia misja: zwiastun finałowego odcinka!

Premiery w ofercie Netflix Polska (17.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner