Netflix Polska: Seria niefortunnych zdarzeń, sezon 2 – Hrabia Olaf w przebraniu – materiał wideo

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-seria-niefortunnych zdarzen-s2-poster-top-1
Czy to wygląda na koszmar, zły sen? Zobacz kolekcję niefortunnych przebrań Hrabiego Olafa.

Jak każda ciężka choroba czy plaga,  Seria niefortunnych zdarzeń niedługo powróci – premiera drugiego sezonu już 30 marca na Netflix.

Stefano, Kapitan Szlam, Shirley, przerażający lekarz, straszny detektyw albo licytator z najgorszego koszmaru — to, jak wygląda i za kogo się podaje, nie ma żadnego znaczenia. Hrabia Olaf jest wstrętny i groźny zawsze i wszędzie. A będzie jeszcze gorszy.

O „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń” :
W drugim sezonie opartego na bestsellerowym cyklu książek autorstwa Daniela Handlera (pseudonim Lemony Snicket) serialu jeszcze głębiej zanurzamy sie w pełnen czarnego humoru świat. Producentami wykonawczymi dziesięciu godzinnych odcinków nowej serii są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld, oraz Daniel Handler. Premiera już wiosną 2018 roku tylko w serwisie Netflix. Seria niefortunnych zdarzeń  z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo musi przechytrzyć Olafa, skrywającego się pod różnymi przebraniami, i pokrzyżować jego niecne plany, by odkryć wskazówki, które pomogą im wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców związaną z tajemniczą organizacją i odkryć długo skrywane rodzinne sekrety.

W serialu znów zobaczymy m.in. Patricka Warburtona (Lemony Snicket), Malinę Weissman (Wioletka Baudelaire) i Louisa Hynesa (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Słoneczko). Obok nich wystąpią m.in. Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart.


Czytaj również:

HBO GO dostępne bezpośrednio dla klientów w Polsce, bez umowy z operatorem telewizji kablowej, satelitarnej lub sieci komórkowej – pierwszy miesiąc za darmo

Cztery serialowe premiery w HBO GO 26 marca 2018r. Nowe seriale Trust i Barry oraz nowe sezony Billions i Doliny Krzemowej


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...