Listopadowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości finałowy sezon “The Crown”, “Zabójca” oraz “Informacja Zwrotna”

Facebooktwitter

Netflix

W listopadzie jesienna pogoda sprzyja oglądaniu ekscytujących historii. Netflix staje na wysokości zadania i zapewnia polskim widzom rozrywkę na najwyższym poziomie.

Za sprawą serialu The Crown cofniemy się w czasie aby wraz z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej przeżyć ważne momenty w historii ich kraju.

Netflix

 

 

Przygody pełne akcji zapewnią nam nowe thrillery i produkcje z gatunku crime – serial Informacja Zwrotna na podstawie powieści Jakuba Żulczyka oraz bohater Zabójcy – najnowszego filmu Netflix w reżyserii Davida Finchera.

Netflix

 

Dla najmłodszych fanów animacji czeka nowy film, opowiadający o losach jaszczurki Leo, żyjącej w szkolnym terrarium.

Netflix

 

Do serwisu trafi również miniserial Światło którego nie widać na podstawie bestsellerowej powieści historycznej Anthony’ego Doerra.

Netflix

 

Fani reality show poczują dawkę adrenaliny za sprawą programu inspirowanego znanym serialem Squid Game, cieszącym się popularnością na całym świecie. Tym razem gracze będą rywalizować o prawdziwe pieniądze.

Netflix

 

Galeria

Netflix

Netflix

 

 


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner