Cztery serialowe premiery w HBO GO 26 marca 2018r. Nowe seriale Trust i Barry oraz nowe sezony Billions i Doliny Krzemowej

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

Trust (4)-1
Dziś, 26 marca 2018r. na widzów HBO GO czekają cztery serialowe premiery. W serwisie pojawią się nowe seriale Trust i Barry, a także nowe sezony produkcji Billions i Dolina Krzemowa. Wszystkie sezony Billions i Doliny Krzemowej są również dostępne w HBO GO.

Trust to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o rodzinie Jeana Paula Getty’ego – uznanego swego czasu przez magazyn Forbes za najbogatszego człowieka na świecie. Historia zaczyna się w 1973 roku, kiedy porwany zostaje nastoletni John Paul Getty III – wnuk miliardera i dziedzic fortuny. Porywacze żądają za jego uwolnienie wielomilionowego okupu. Trust przedstawia dramatyczną historię wnuka miliardera będącego w rękach porywaczy, którzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego nikt nie chce odzyskać jeńca. Rodzina Gettych ma pieniądze, władzę, ale nie jest wolna od problemów. W serialu wyprodukowanym przez zdobywcę Oscara Danny’ego Boyla występują Donald Sutherland, Hilary Swank i Brendan Fraser.

Premiera pierwszego odcinka serialu Trust w HBO GO już 26 marca, dzień po amerykańskiej premierze. Na antenie HBO produkcja będzie emitowana od 30 marca co piątek o godz. 21.10.

Barry to pełen czarnego humoru, ośmioodcinkowy serial komediowy produkcji HBO o poczynaniach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie i wbrew swoim mocodawcom rozpoczyna przygodę z aktorstwem. Pogodzenie nowego i starego świata okazuje się jednak nie być dla niego takie proste. Pomysłodawcami tej nietuzinkowej produkcji są pięciokrotnie nominowany do nagrody Emmy Alec Berg (serial HBO Dolina Krzemowa) oraz Bill Hader (Wykolejona). Ten ostatni wciela się również popisowo w postać głównego bohatera.

Premiera pierwszego odcinka serialu Barry w HBO i HBO GO już 26 marca, dzień po amerykańskiej premierze. Nowe odcinki serialu będą się pojawiały co tydzień w poniedziałek w od rana w HBO GO i o godz. 21.40 w HBO.

Trzeci sezon serialu Billions przedstawia kolejne zmagania Paula Giamattiego w roli ambitnego prokuratora prowadzącego wojnę z wpływowym finansistą – w tej roli Damian Lewis. Prominentny milioner robi wszystko, aby odbić się od dna. Szuka też sposobu, aby zemścić się w perfidny sposób na swoim śmiertelnym wrogu. W ich grze na wykończenie wszystkie chwyty zdają być dozwolone. Wciągający bez reszty serial o starciu dwóch silnych i przebiegłych osobowości. Każdy z mężczyzn usiłuje za wszelką cenę przechytrzyć przeciwnika i odnieść nad nim ostateczne zwycięstwo. W trzecim sezonie do obsady dołączy również dwukrotnie nominowany do Oscara John Malkovich (Na linii ognia). Za produkcję serialu odpowiada telewizja Showtime.

Premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu Billions w HBO GO już 26 marca, dzień po amerykańskiej premierze. Produkcja będzie emitowana od 27 marca co wtorek o godz. 21.10 w HBO. Wszystkie sezony serialu są dostępne w serwisie HBO GO.

Piąty sezon serialu satyrycznego HBO Dolina Krzemowa autorstwa Mike’a Judge’a nieustannie pokazuje w krzywym zwierciadle nieznany szerzej świat start-upów, a przede wszystkich ich nieprzystosowanych społecznie twórców. Chłopaki z Pied Piper jeszcze nigdy nie byli tak bliscy osiągnięcia sławy i fortuny. Z ich nowym projektem „PiperNet” wiązane są ogromne nadzieje. Z dużymi pieniędzmi często jednak idą w parze jeszcze większe problemy. Odpowiedzialny za sukces produkcji Mike Judge (Beavis i Butt-Head) oparł scenariusz na swoich własnych doświadczeniach z czasów, gdy pracował jako inżynier w jednej z firm z Palo Alto. Bohaterowie Doliny Krzemowej – wybitnie inteligentni, mający świetne pomysły – są jednocześnie zagubionymi w życiu młodymi ludźmi, którzy w relacjach z innymi okazują się nieprzewidywalni. Produkcja była dwukrotnie nominowana do Złotego Globu w kategorii najlepszy serial komediowy.

Premiera pierwszego odcinka piątego sezonu serialu Dolina Krzemowa w HBO GO już 26 marca, dzień po amerykańskiej premierze. Produkcja będzie emitowana od 26 marca co poniedziałek o godz. 21.10 w HBO. Wszystkie sezony serialu są dostępne w serwisie HBO GO.


Czytaj również:

HBO GO dostępne bezpośrednio dla klientów w Polsce, bez umowy z operatorem telewizji kablowej, satelitarnej lub sieci komórkowej – pierwszy miesiąc za darmo

Oferta Netflix Polska na kwiecień 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...