Trzeci sezon serialu „Billions” debiutuje w ofercie Showmax Polska – informacja prasowa

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

Billions s3 Showmax - poster (1)-1
Wyczekiwany, pierwszy odcinek 3. sezonu serialu Billions, podręcznika współczesnych biznesmenów, ukazał się 26. marca 2018r.na Showmax.

Przed nami kolejne wykraczające poza biznesowe standardy metody negocjacji i coaching na miarę nowojorskiej potęgi. Hasło najnowszej serii głosi: Trzymaj swoich wrogów jak najbliżej. Co tym razem wydarzy się na finansowo-kryminalnym polu bitwy toczonej między ambitnym prokuratorem, a piekielnie inteligentnym szefem funduszu zarabiającego tytułowe miliardy? Nowe odcinki Billions co poniedziałek tylko na www.showmax.com.

Sprytny finansista, Bobby „Axe” Axerold (Damian Lewis) od pierwszego sezonu budzi na przemian podziw i przerażenie. Dobrze wie, jak rozkoszować się władzą, którą dają mu zgromadzone na koncie miliardy. Jego firma, zarządzająca funduszami hedgingowymi, urosła do rangi finansowego imperium dzięki misternie utkanej sieci informacyjnej i kuluarowym układom. Jednak odkąd Axe znalazł się na celowniku nieugiętego prokuratora, Chucka Rhoadesa (Paul Giamatti), jego beztroskie życie uległo radykalnej zmianie. Finansista dotychczas skutecznie unikał wymiaru sprawiedliwości i jasno pokazywał, do kogo należy władza. Cały czas otrzymywał też wsparcie ze strony swojej żony, Lary (Malin Åkerman) która podobnie jak on nie ugnie się przed niczym. Za jego plecami stała też trenerka motywacyjna pracująca w firmie, Wendy (Maggie Siff), prywatnie będąca… żoną Chucka. Przez dwa sezony widzowie serialu przekonali się, że elektryzujące starcie prokuratora z rekinem Wall Street podszyte jest zazdrością i obustronną chęcią całkowitego zniszczenia wroga, a żeby uchronić się przed porażką obaj gotowi są do najwyższych poświęceń.

Zakończenie drugiego sezonu wyraźnie sugerowało triumf Chucka i koniec finansowego imperium Axe’a, jednak w trzeciej serii na toczących ze sobą walkę samców alfa dodatkowe komplikacje. Każdy z nich nadal gotów jest zrobić wszystko, by zniszczyć drugiego, jednak tym razem obydwoje muszą jednocześnie walczyć o własne przetrwanie. Na froncie pojawiają się nowe siły i wpływowi wrogowie, z którymi muszą zmierzyć się bohaterowie po obu stronach barykady, podbudowanej nieustępliwym „ego”. Żona Chucka i jednocześnie trenerka motywacyjna Axe’a, Wendy Roades, gotowa jest zawalczyć o każdego z nich, wchodząc do gry za wszystko. Jej sytuacja staje się wyjątkowo niebezpieczna, a decyzje, które musi podjąć, bezpowrotnie zmienią jej życie. W rozdaniu nadal są wszystkie, najmocniejsze karty: pieniądze, władza, sprawiedliwość i zemsta, jednak przy stole wciąż przybywa graczy. Do duetu aktorskiego Paul Giamatti – Damian Lewis w trzecim sezonie Billions dołączy między innymi zdobywca nagrody Emmy, John Malkovich, który zagra gościnnie jako rosyjski miliarder Grigor Andolov. W sezonie pojawi się też Clancy Brown, który wcieli się w rolę prokuratora generalnego – Waylona „Jocka” Jeffcoata. Nowy uczestnik gry ma na swoim koncie listę imponujących dokonań, a postaci zarówno Axe’a, jak i Chucka, wzbudziły jego żywe zainteresowanie. Czy Bobby, rekin funduszowego biznesu, trzyma w rękawie jeszcze jakieś ukryte asy? Czy też będzie zmuszony wywiesić białą flagę i zrezygnować z władzy, która nadaje jego życiu sens? Jak daleko posunie się Chuck, by poczuć smak zwycięstwa i czy działając pod pretekstem wymiaru sprawiedliwości uda mu się udowodnić, w czyich rękach spoczywa prawdziwa władza?

Na 3. sezon Billions składa się 12 odcinków, które od 26 marca 2018r. ukazują się co poniedziałek na www.showmax.com.

O Showmax
Showmax to internetowy serwis z serialami i filmami. W ramach miesięcznej opłaty 19,90zł użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

HBO GO dostępne bezpośrednio dla klientów w Polsce, bez umowy z operatorem telewizji kablowej, satelitarnej lub sieci komórkowej – pierwszy miesiąc za darmo

Oferta Netflix Polska na kwiecień 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo


Przypominamy, iż 3. sezon serialu „Billions” zadebiutował dziś również w ofercie HBO GO Polska.

 

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Trzeci sezon serialu „Billions” debiutuje w ofercie Showmax Polska – informacja prasowa

  1. A na HBO Go kiedy będzie ? Jak mam odpalać tę aplikację Showmax na Samsungu to mi się odechciewa oglądania .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...