Showmax Polska przedstawia kolekcję ponad 50 horrorów i pastiszowych produkcji na Halloween

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

TV_CHZ01_CQT05_0098-1Cukierków nie rozdajemy… ale możesz za to najeść się strachu! Showmax przedstawia kolekcję ponad 50 horrorów i pastiszowych produkcji na Halloween.

Wideo-zapowiedź Halloween w Showmax Polska:

Channel Zero: Candle Cove
Creepypasta to internetowe, straszne historie, które żyją własnym życiem i rozwijają się w formie filmów, komiksów czy krótkich opowiadań. Użytkownicy dopisują kolejne rozdziały i tworzą własne wariacje na temat tych “miejskich legend”. Niestety – pewna creepypasta na temat postaci Slender Mana zainspirowała dwie 12-latki do złożenia swojej koleżanki w ofierze. Dziewczynki były pewne, że Slender Man dopadnie ich rodziny, jeśli nie poświęcą mu swojej koleżanki, więc postanowiły zwabić ją do lasu i zamordować. Na szczęście udało jej się przeżyć.

Serial *Channel Zero: Candle Cove *oparty jest właśnie na jednej z takich historii. Mike przybywa do swojego rodzinnego miasteczka Iron Hill, w którym kiedyś wydarzyła się niewyobrażalna zbrodnia. Teraz koszmar wraca, wraz z dziwacznym programem telewizyjnym dla dzieci. Kiedy potworne postacie opuszczają telewizor i zaczynają nawiedzać mieszkańców Iron Hill, Mike rozpoczyna śledztwo mające wyjaśnić tajemnicę

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe serwisu Showmax Polska.


Czytaj również:

Listopadowa dostawa nowości na Showmax Polska – planowane premiery

Premiery w ofercie Netflix Polska (31.10.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...