Przy rosole – już dziś premiera drugiego odcinka nowego sezonu Ucha Prezesa w Showmax Polska

Facebooktwitter

Ucho Prezesa 3_Przy rosole 2-1
W pierwszym odcinku trzeciego sezonu Ucha Prezesa przekonaliśmy się, że obóz dobrej zmiany trwa.

Prezes i Mariusz, który z dumą wdział mundur żołnierza, optymalizują ludzi do nowych zadań. W premierowym odcinku pojawił się także Donald z Brukseli, w którego rolę wcielił się Cezary Pazura. Wysłany przez niego, przez przypadek, bełkotliwy tweet uruchomił serię zdarzeń, podczas której padł jednoznaczny rozkaz Prezesa – Spuszczaj watahę! Lawina ruszyła…

Zapowiedź drugiego odcinka pt. „Przy rosole”:
Beata była jedną z najważniejszych osób w państwie, znaczącym politykiem. Teraz nikt – poza nią samą – nie pamięta, jaką funkcję pełni obecnie. Ale ludzie o niej nie zapomnieli. Jej dom okazuje się być miejscem odpowiednim na najbardziej zaskakujące spotkania… Kto odwiedzi Beatę?

Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Agnieszka Pilaszewska, Lesław Żurek, Sebastian Konrad, Waldemar Czyszak

O nowym sezonie Ucha Prezesa:
Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju… Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów. W trzecim sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

Twórcą produkcji oryginalnej Showmax Ucho Prezesa są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. W ramówce Telewizji WP serial jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji. Na YouTube średnia liczba odsłon to 4,8 mln.

Ucho Prezesa jest pierwszą Produkcją Oryginalną Showmax Polska. Kolejne, które pojawiły się w serwisie w ciągu roku to: animacja dla dorosłych Egzorcysta, rozrywkowy show na żywo SNL Polska, serial Botoks Patryka Vegi, short Fanatyk z Piotrem Cyrwusem w roli głównej.

Premiera 2 odcinka Ucha Prezesa w Showmax – czwartek 22 marca
Premiera 2 odcinka w Telewizji WP – niedziela, 25 marca, godz. 20.00
Premiera 2 odcinka na kanale YouTube – czwartek 29 marca

Ucho Prezesa 3_Przy rosole-1

O Showmax
Showmax to serwis internetowy – w ramach miesięcznej opłaty umożliwia dostęp do katalogu filmów, seriali i programów dla dorosłych i dzieci online, które można oglądać w dowolnych ilościach, w dowolnym czasie i miejscu – bez reklam. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Dzieci mogą oglądać treści w bezpiecznym środowisku dzięki możliwości ustawienia profili zabezpieczonych PIN.

Dostępne seriale to m.in.: Fargo, Opowieść podręcznej, Żona idealna, Californication, Dr House; seriale Marvela: Agenci T.A.R.C.Z.Y, Inhumans, Runaways; filmy i programy: Body/Ciało, Pitbull: Nowe porządki, Pitbull: Niebezpieczne kobiety, Planeta singli, Służby specjalne, Miasto 44; Top Gear, Indiana Jones, Szybcy i wściekli, kolekcja filmów Woody’ego Allena; dla dzieci: Ratched & Clank, Jak wytresować smoka, Madagaskar 2 i setki innych seriali, filmów i programów; polskie produkcje oryginalne: satyra polityczna Ucho Prezesa, animacja dla dorosłych Egzorcysta, najgłośniejszy rozrywkowy show na żywo – SNL Polska oraz serial Botoks Patryka Vegi.

O Telewizji WP
Telewizja WP to uniwersalny kanał telewizyjny dostępny w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz u większości operatorów kablowych m.in.: Multimedia (38), UPC (158/116), Vectra (175), Netia (30), Orange (35), Inea (28), Toya (17).

Podstawą oferty programowej jest rozrywka oraz ciekawe i inspirujące programy lifestylowe, rozbudzające ciekawość programy technologiczne i odważne dokumenty. Telewizja WP bawi, rozwija ciekawość świata  i inspiruje.


Czytaj również:

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018 – lista nieoficjalna

Netflix Polska prezentuje zapowiedź serialu „The Rain”, datę premiery i pierwsze kadry


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner