Czwartkowa dostawa nowości w ofercie Showmax Polska (17.08.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.4]

showmax-czerwony-kapitan-topW tym tygodniu: międzynarodowy kryminał z Maciejem Stuhrem, najbardziej pieprzne „amerykańskie ciasto”, drugi sezon serialu o sensie życia, thriller o amerykańskiej prowincji i temat kary śmierci w oskarowym obrazie Tima Robbinsa.

Czerwony kapitan
CzerwonyKapitan_01-1
Polsko-czesko-słowacka ekranizacja bestselleru od naszych południowych sąsiadów.

Rok 1992. Czechosłowacja. Richard Krauz (Maciej Stuhr), młody policjant z wydziału zabójstw, rozpoczyna śledztwo w zagadkowej sprawie. Na miejskim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki z licznymi śladami tortur. Dochodzenie prowadzi go do półmitycznego Czerwonego Kapitana, brutalnego śledczego, który za komuny w wyjątkowo bestialski sposób przesłuchiwał podejrzanych. Śledztwo Krauza zatacza coraz szersze kręgi, zahaczając o decydentów państwowych i ludzi kościoła. Czerwony kapitan to nie pierwsza czeska produkcja w filmografii Maciej Stuhra, ale jedyna, w której aktor gra w języku naszych południowych sąsiadów. Zdjęcia do filmu nakręcono w Bratysławie (Słowacja), Krakowie (Polska) i Ołomuńcu (Czechy).

Premiera na Showmax 17 sierpnia


Seria filmów z cyklu American Pie (American Pie 2, American Pie: Wesele, American Pie: Zjazd absolwentów)
AMERICAN PIE-1
Seks, Stifler i szarlotka, czyli niegrzeczna seria dla lubiących niepoprawnie polityczny humor.

American Pie 2, American Pie: Wesele i American Pie: Zjazd absolwentów to kontynuacje kultowego obrazu z 1999 roku. W sequelu oryginału bohaterowie są już trochę starsi, lecz nadal tylko jedno im w głowie. Po zakończeniu pierwszego roku na studiach wyjeżdżają wspólnie na wakacje, gdzie planują zorganizować niezapomnianą imprezę. American Pie: Wesele przedstawia perypetie bohaterów podczas przygotowań do ślubu Jima (Jason Briggs) z Michelle (Alyson Hannigan). Akcja filmu American Pie: Zjazd absolwentów toczy się 10 lat po zakończeniu  nauki w liceum. Tytułowy zjazd jest doskonałą okazją do kolejnej szalonej imprezy. Według powszechnej opinii seria filmów American Pie bezpowrotnie zmieniła kino dla nastolatków. Oprócz wyżej wymienionych obrazów istnieje dużo więcej produkcji spod znaku American Pie, ale tylko w powyższych wystąpiła oryginalna obsada.

 

Premiera na Showmax 17 sierpnia


Niewierni (Satisfaction) sezon 2Satisfaction-1
Prowokacyjny dramat opowiadający o zmaganiu się z trudami małżeństwa podczas przechodzenia kryzysu wieku średniego.

Neil (Matt Passmore) ma wszystko. Świetną pracę, wspaniałą rodzinę i gigantyczny telewizor 3D w salonie. Jest rekinem biznesu, a do tego całkiem miłym facetem. Do czasu. Gdy nakrywa żonę Grace (Stephanie Szostak) z kochankiem, coś w nim pęka. Konfrontuje się z nowym mężczyzną swojej małżonki, a następnie rozpoczyna zmiany w swoim życiu. Czy jednak nie jest za późno? Czy będąc na takim poziomie dobrobytu, można nagle  rozpocząć wszystko od nowa? Drugi sezon Niewiernych kontynuuje wątki z pierwszej serii i zamyka cały serial. Wcielająca się w rolę żony Neilla Stephanie Szostak jest uznaną amerykańsko-francuską aktorką znaną chociażby z serialu Rodzina Soprano czy filmu Diabeł ubiera się u Prady.

Premiera na Showmax 17 sierpnia


Miasteczko Cut Bank
CUT-BANK_B_STILL-41-1
Zabójcza intryga w małym amerykańskim miasteczku.

Dwayne McLaren (Liam Hemsworth) od czasów zakończenia liceum próbuje wydostać się z małego miasteczka Cut Bank, w którym się wychował. W pewnym momencie nadarza się okazja na życie w większym mieście z Cassandrą (Teresa Palmer), jego dziewczyną. Dwayne jest świadkiem morderstwa listonosza, które przypadkowo nagrywa. Wkrótce zostaje wyznaczona wysoka nagroda za pomoc w odnalezieniu mordercy. Dwayne postanawia skorzystać z okazji, jednak miejscowy szeryf Vogel (John Malkovich) ma wątpliwości co do roli chłopaka w całej intrydze. W filmie Miasteczko Cut Bank występuje plejada hollywoodzkich aktorów. Oprócz Johna Malkovicha zobaczymy między innymi Billy’ego Boba Thortona i Michaela Stuhlbarga. Obraz został nakręcony w Kanadzie. Dzięki swojemu małomiasteczkowemu klimatowi i gangsterskiej intrydze porównywany jest do twórczości braci Coen.

 Premiera na Showmax 17 sierpnia


Przed egzekucją
showmax-dead-man-walking
Emocjonalna opowieść o zbrodni, karze i przebaczeniu.

Matthew Poncelet (Sean Penn) popełnił straszną zbrodnię. Razem ze swoim znajomym zgwałcił i zamordował z zimną krwią parę zakochanych w sobie nastolatków. Za swoje przestępstwo zostaje skazany na śmierć i właśnie czeka na wykonanie wyroku. Pewnego dnia odwiedza go siostra Helen Prejean (Susan Sarandon), która staje się jego duchową przewodniczką. Próbuje przekonać skazańca, aby przyznał się do zbrodni i poprosił Boga o przebaczenia. Czy jednak po tak straszliwym czynie może uzyskać odpuszczenie? Susan Sarandon została nagrodzona za rolę siostry Helen Oskarem w kategorii najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Muzykę do Przed Egzekucją skomponowali, m.in. muzycy rockowi, tacy jak Bruce Springsteen i wokalista zespołu Pearl Jam, Eddie Vedder.

 Premiera w Showmax 17 sierpnia


O ShowMax
ShowMax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe serwisu ShowMax Polska.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...