Showmax Polska: Tomasz Karolak za sterami SNL Polska, a Grzegorz Hyży gościem muzycznym odcinka

Facebooktwitter

Tomasz Karolak w SNL Polska min
Już w najbliższą sobotę kolejny odcinek SNL Polska poprowadzi gwiazda największych komediowych hitów ostatnich lat, Tomasz Karolak!
Muzycznym gościem odcinka będzie Grzegorz Hyży, autor i wykonawca takich utworów, jak „Pod wiatr”, „Noc i Dzień” czy „O Pani!”.

Po czarującej Joannie Krupie na scenę SNL Polska wkracza jedna z wyjątkowo charakterystycznych gwiazd. Tomasz Karolak to najbardziej rozchwytywany aktor ostatniej dekady. Swoim doświadczeniem z pewnością zawstydziłby niejednego kolegę po fachu. Mimo to wystąpienie w charakterze prowadzącego programu o tak dynamicznej strukturze jak SNL Polska będzie dla niego czymś zupełnie nowym. O tym, w jakie role tym razem wcieli się Karolak przekonamy się już w sobotę o 21:00 tylko na Showmax!

Tomasz Karolak – aktor z napędem na cztery koła – oddany ojciec, miłośnik motoryzacji, aktor filmowy i teatralny. Karierę na wielkim ekranie rozpoczął od roli złodziejaszka w filmie “Ciało” w 2003 r. Od tamtego momentu jego kariera nabrała tempa, a Tomek stał się jedną z twarzy polskich komediowych produkcji kinowych, choć jego prawdziwą miłością zawsze pozostawała scena teatralna. Założyciel i dyrektor Teatru Imka w Warszawie, odznaczony Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Ojciec najpopularniejszej polskiej rodzinki, profesjonalny Święty Mikołaj irock’n’rollowy prawie 40-latek w jednej osobie.Grzegorz Hyży – wokalista, założyciel i lider zespołu Grzegorz Hyży & Band. Miłość do muzyki zaszczepiła w nim rodzina, która od małego zachęcała go do gry na gitarze, dudach i akordeonie. Po występie w programie „X-Factor” w 2013r. jego muzyczna kariera eksplodowała, a debiutancki singiel „Na chwilę” dotarł na szczyt radiowych list przebojów. Pierwsza wydana przez Grzegorza płyta „Z całych sił” zdobyła status złotej i podbiła serca fanów muzyki pop. Przez ostatnie trzy lata Hyży zagrał kilkaset koncertów, co widocznie wpłynęło na świadomość stylu i ambicje artysty. W 2017 r. ukazał się drugi w karierze muzyka album „Momenty”, który, jak sam przyznaje, oznacza dla niego rozpoczęcie zupełnie nowego etapu.

Odcinek z udziałem Tomasza Karolaka i Grzegorza Hyżego będzie można obejrzeć wnajbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/SNL.Polska/
Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/snlpolska/

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (18.01.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (18.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner