Netflix Polska prezentuje kulisy powstawania filmu “Bright”

Facebooktwitter

3S7C1743.CR2Netflix udostępnił dzisiaj materiał ukazujący kulisy powstawania filmu Bright. O hitowej produkcji opowiadają m.in. Will Smith, Joel Edgerton, Lucy Fry i reżyser David Eyer.

Netflix uchylił rąbka tajemnicy i pokazał kulisy powstawania filmu BrightWill Smith, Joel Edgerton, Lucy Fry, David Ayer i inni opowiadają o wyzwaniach i emocjach, które towarzyszyły im podczas zdjęć do filmu. O tym jak sprawili, że odważna wizja scenarzystów stała się rzeczywistością mówią scenografowie, koordynatorzy kaskaderów, charakteryzatorzy i kostiumografowie.

BRIGHT  MOŻNA JUŻ OGLĄDAĆ W SERWISIE NETFLIX O filmie Bright
Akcja tego wartkiego thrillera w reżyserii Davida Ayera (reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” oraz scenarzysty „Dnia próby”) toczy się w alternatywnej teraźniejszości, w której od zarania dziejów ludzie, orki, elfy i wróżki żyją obok siebie. Dwoje policjantów pochodzących z zupełnie różnych środowisk — człowiek Ward (Will Smith) i ork Jakoby (Joel Edgerton) — wyrusza na rutynowy nocny patrol, który zmieni znaną im rzeczywistość. Wspólnie muszą przezwyciężyć osobiste różnice i stawić czoła hordom wrogów, aby ochronić młodą elfijkę i pewien zapomniany przedmiot, który w niewłaściwych rękach może sprowadzić na cały świat zniszczenie.

W filmie występują: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri i Kenneth Choi. Reżyserem jest David Ayer, a scenarzystą — Max Landis. Za produkcję odpowiadają David Ayer, Eric Newman oraz Bryan Unkeless.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (18.01.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (18.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner