Kolejne filmy przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska z dniem 6 stycznia 2018r. cz. 1

Facebooktwitter

netflix-Inception-bg-1Z dniem 6 stycznia 2018r. z oferty Netflix Polska zostaną usunięte kolejne filmy:

Inception / Incepcja (2010) – film2g28m8,15/10 – polskie napisy i lektor

Thriller science-fiction o życiu szpiega przemysłowego, który zakrada się do umysłów innych ludzi, aby wpływać na ich myśli.

W rolach głównych: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page
Gatunki: Filmy nagrodzone, Filmy nagrodzone Oscarem, Filmy kryminalne, Filmy o napadach, Thrillery, Thrillery kryminalne, Thrillery psychologiczne, Thrillery science fiction, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy
Reżyser: Christopher Nolan

Oscarowy thriller sci-fi z Leonardo DiCaprio był czwartym na liście najbardziej dochodowych filmów 2010 roku.

17 Again (2009)
film – 1g41m – 7,36/10 – polskie napisy i lektor

Lubianemu przez wszystkich Mike’owi O’Donnellowi (Zac Efron), uczniowi ostatniej klasy szkoły średniej, na pozór niczego nie brakuje do szczęścia. Jest sportową gwiazdą swojej szkoły, z dużymi szansami na stypendium w college’u, lecz postanawia zrezygnować z kariery i związać się na stałe ze swoją sympatią, Scarlet.

2001: A Space Odyssey / 2001: Odyseja kosmiczna (1968)
film – 2g28m – 7,38/10 – polskie napisy i lektor

Początek XXI wieku. Prowadzone na Księżycu wykopaliska ujawniają istnienie tajemniczego monolitu emitującego sygnał kierowany w stronę Jowisza. Na pokładzie wysłanego tam statku Discovery dochodzi do poważnej awarii. Część załogi ginie. David Bowman, jedyny ocalały astronauta, wyrusza na spotkanie krążącego po orbicie Jowisza ogromnego monolitu, przypominającego obiekt znaleziony na Księżycu…

300 (2007)
film – 1g56m – 8,05/10 – polskie napisy i lektor

Film jest pochwałą twórczości Franka Millera (twórcy popularnego komiksu “Sin City”). To interpretacja uhonorowanej wieloma nagrodami powieści graficznej “300” jego autorstwa, wydanej w 1999 roku. Opowiada o jednym z najistotniejszych momentów II wojny perskiej – bitwie pod Termopilami, która rozegrała się w sierpniu 480 r. p.n.e. To właśnie wtedy miał miejsce kluczowy dla Greków zwrot w historii. 300-tu Spartan pod wodzą króla Leonidasa I stawiło w owym przesmyku zacięty opór przed 100-tysięczną armią dowodzoną przez perskiego króla Kserksesa. Bohaterska i pełna poświęceń obrona, jakiej podjęła się ta garstka żołnierzy, dała czas powracającym do stolicy wojskom greckim na ufortyfikowanie się oraz wycofanie floty, która jeszcze tego samego roku we wrześniowej bitwie morskiej pod Salaminą, rozbiła i na dobre wyparła wojska perskie z Attyki. Tym samym, Europa pozostała bezpieczna.

A Christmas Story / Prezent pod choinkę (1983)
film dla dzieci i młodzieży – 1g33m – 7,96/10 – polskie napisy i lektor

Święta Bożego Narodzenia w stanie Indiana w latach 40. XX wieku. Dziewięcioletni chłopiec marzy o wiatrówce Red Ryder. Musi przekonać rodziców, że to bezpieczny prezent.

A Clockwork Orange / Mechaniczna pomarańcza (1971)
film – 2g16m – 7,41/10 – polskie napisy i lektor

Życie Alexa kręci się wokół zabawy, a definicją dobrej zabawy są dla niego kradzieże, gwałty i brutalne pobicia.

A Man Apart / Odwet (2003)
film – 1g49m – 7,27/10 – polskie napisy i lektor

Vin Diesel wciela sie w rolę agenta DEA, Seana Vettera, który to chce się zemścić za zabójstwo żony. Wszystko to dzieje sie podczas wojny gangów na granicy USA/Meksyk. Przywódcą jednego z nich, kartelu Baja, jest Meno Lucero ( Geno Silva), odsiadujący karę więzienia, natomiast na czele drugiego stoi tajemniczy typ znany jako Diablo. Agent Vetter wraz z partnerem (Larenz Tate) muszą połaczyć swe siły z uwięzionym Lucero, aby zniszczyć ich, jak sie okazuje, wspólnego wroga

A Night at the Opera / Noc w operze (1935)
film – 1g31m – 7,73/10 – polskie napisy i lektor

Słynna komedia z braćmi Marx w rolach głównych, z której pochodzi kultowa przezabawna scena w zatłoczonej kabinie na statku.

A Streetcar Named Desire / Tramwaj zwany pożądaniem (1951)
film – 2g4m – 7,49/10 – polskie napisy i lektor

Historia Blanche Dubois (Vivien Leigh), kobiety niezwykle delikatnej, znerwicowanej, szukającej swojego miejsca na świecie. Blanche pewnego dnia przybywa do Nowego Orleanu, aby odwiedzić swoją siostrę Stellę (Kim Hunter). Ma zamiar mieszkać u niej przez pewien czas, z czego nie jest zadowolony mąż Stelli, Stanley (Marlon Brando), człowiek gwałtowny i nieobliczalny. Konfrontacja kompletnie przeciwstawnych charakterów Stanleya i Blanche oraz ciągłe emocjonalne napięcie prowadzą do kłótni, awantur i wybuchów furii. W to wszystko wmieszane są jeszcze problemy majątkowe i miłosne…

A Very Harold and Kumar Christmas / Harold i Kumar: Spalone święta (2011)
film – 1g29m – 6,93/10 – polskie napisy i lektor

Po spaleniu przez Kumara bożonarodzeniowej choinki w domu Harolda wiecznie upaleni kumple wikłają się w rozgrywki z mafią podczas gwiazdkowej przygody na Manhattanie.

Adventureland / Kraina przygód (2009)
film – 1g46m – 6,77/10 – polskie napisy i lektor

Jamesa nie stać na wymarzone wakacje w Europie. Postanawia więc zarobić parę groszy i zatrudnia się w parku rozrywki.

American History X / Więzień nienawiści (1998)
film – 1g58m – 8,42/10 – polskie napisy i lektor

Opowieść o skinheadzie Dereku, który po brutalnym zabiciu Afroamerykanina próbującego okraść mu mieszkanie, trafia do więzienia. Za kratkami nie ma łatwego życia, gdyż wieść o jego czynach i przywództwie nad miejscową grupą skinheadów jest znana wszystkim współwięźniom. Jednak z biegiem czasu, pod wpływem nieoczekiwanych wydarzeń, jego spojrzenie na czarnoskóre społeczeństwo zmienia się. Po odsiedzeniu wyroku Derek stara się wyrwać z rasistowskiej “organizacji” swojego młodszego brata, który powoli zbliża się do upadku.

Argo / Operacja Argo (2012)
film – 2g0m – 8,15/10 – polskie napisy i lektor

W 1979 r. sześcioro Amerykanów ukrywa się przed irańskimi bojówkarzami w ambasadzie Kanady. CIA opracowuje karkołomny plan ewakuacji.

Batman and Robin / Batman i Robin (1997)
film – 2g4m – 6,02/10 – polskie napisy i dubbing

Przerażliwy chłód spraliżował Gotham City. Znękane miasto ponownie staje w obliczu zagłady. Ostanią nadzieją na ocalenie jest Batman. Gdy na nocnym niebie pojawia się znak nietoperza, Batman natychmiast rusza na pomoc w swoim potężnym, niesamowitym Batmobilu. Tym razem nie jest sam. Towarzyszy mu przyjaciel i pomocnik-Robin, który na swym turbo motocyklu podąża jak cień za pojazdem Batmana.

Batman Forever (1995)
film – 2g1m – 6,43/10 – polskie napisy i lektor

Kolejna, trzecia część przygód jednego z największych komiksowych bohaterów Batmana. Jego przeciwnikami tym razem są Człowiek Zagadka i Dwie Twarze. Jednak Batman nie będzie sam, u jego boku stanie nowy pomocnik Robin i piękna pani psycholog.

Batman Returns / Powrót Batmana (1992)
film – 2g6m – 7,03/10 – polskie napisy i lektor

Skorumpowany biznesmen, szkaradny Pingwin i tajemnicza Kobieta-Kot snują intrygę, by przejąć miasto. Czy Batmanowi uda się ich powstrzymać?

Before Sunrise / Przed wschodem słońca (1995)
film – 1g40m – 6,9/10 – polskie napisy i lektor

Podczas podróży pociągiem do Wiednia amerykański turysta rozmawia z pewną kobietą i przekonuje ją, aby spędziła z nim swój ostatni dzień w Europie.

Blood Diamond / Krwawy diament (2006)
film – 2g23m – 7,91/10 – polskie napisy i lektor

Młody najemnik Danny Archer (Leonardo DiCaprio), wyrusza do ogarniętego wojną domową Sierra Leone w poszukiwaniu wielkiego diamentu ukrytego tam przez Solomona Vandy (Djimon Hounsou).

Body of Lies / W sieci kłamstw (2008)
film – 2g8m – 7,17/10 – polskie napisy i lektor

Ideowy agent CIA podejmuje współpracę z doświadczonym tajniakiem i szefem jordańskiego wywiadu, aby rozpracować organizację terrorystyczną.

Bonnie and Clyde / Bonnie i Clyde (1967)
film – 1g50m – 7,45/10 – polskie napisy i lektor

Partnerzy w przestępstwie, kochankowie i bohaterowie ludowych legend, Bonnie i Clyde, wyruszają w krwawą podróż przez pogrążone w kryzysie Stany Zjednoczone.

Casablanca (1942)
film – 1g42m – 8,26/10 – polskie napisy i lektor

Trwa wojna. Rick prowadzi w Casablance nocny klub. Pewnego dnia zjawia się tam Ilsa, kobieta, w której niegdyś Rick był bardzo zakochany. Planowali wspólnie wyjechać do Paryża, lecz jego ukochana nie zjawiła się w umówionym miejscu. Mroczne tajemnice i klimat wojennej okupacji stanowi tło do opowieści o głębokim i uczuciu i trudnych wyborach życiowych.

Charlie and the Chocolate Factory / Charlie i fabryka czekolady (2005)
film – 1g55m – 6,75/10 – polskie napisy i lektor

Charlie jest jednym ze szczęśliwców, którzy zdobyli bilet na zwiedzanie słynnej fabryki czekolady Willy’ego Wonki. Klasyka kina dziecięcego w reżyserii Tima Burtona.

Chasing Amy / W pogoni za Amy (1997)
film – 1g53m – 7,14/10 – polskie i lektor

Rysownik komiksów, Holden McNeil, dowiaduje się, że kobieta jego marzeń jest lesbijką. To jednak go nie powstrzymuje.

Clash of the Titans / Starcie tytanów (2010)
film – 1g46m – 6,94/10 – polskie napisy i lektor

Aby ocalić piękną księżniczkę Andromedę, Perseusz musi zmierzyć się z całą zgrają potężnych i okropnych wrogów.

Clerks / Sprzedawcy (1994)
film – 1g31m – 7,38/10 – polskie napisy i lektor

Dzień z życia Dantego i Randala, niezwykle bystrych, nieprzebierających w słowach i znudzonych na śmierć sprzedawców.

Contagion (2011)
film – 1g46m – 6,87/10 – polskie napisy i lektor

Grupa lekarzy musi powstrzymać epidemię śmiertelnego wirusa, zanim ten unicestwi ludzkość.

Dark Shadows / Mroczne cienie (2012)
film – 1g53m – 6,62/10 – polskie napisy i lektor

Kultowa, gotycka telenowela w ujęciu Tima Burtona. Wielowiekowy wampir wraca do niszczejącej posiadłości i spotyka swoich współczesnych potomków.

Doubt / Wątpliwość (2008)
film – 1g43m – 7,18/10 – polskie napisy i lektor

Katolicka szkoła na Bronxie w 1964 roku. Charyzmatyczny ksiądz Flynn usiłuje złagodzić panujące w szkole obyczaje. Robi to wbrew kierującej szkołą zakonnicy – siostrze Aloysius Beauvier, która wierzy jedynie w surową dyscyplinę. Kiedy do szkoły zostaje przyjęty pierwszy czarnoskóry uczeń, a jedna z sióstr zauważa, że ojciec Flynn poświęca mu więcej uwagi niż innym dzieciom, siostra Beauvier rozpoczyna prawdziwą krucjatę, która ma na celu usunięcie księdza ze szkoły. Bez żadnych dowodów, jedynie polegając na własnym przeczuciu, zakonnica podejmuje walkę. Czy ma rację? Czy wolno jej na podstawie niejasnych odczuć oskarżać drugiego człowieka? Czy poznamy w końcu prawdę?

Due Date / Zanim odejdą wody (2010)
film – 1g35m – 6,99/10 – polskie napisy i lektor

Tuż przed terminem porodu żony Peter ląduje na liście osób objętych zakazem latania. Czeka go długa podróż samochodem z wyjątkowo irytującym współpasażerem.

Elf (2003)
film – 1g36m – 7,34/10 – polskie napisy i lektor

Elf Buddy nie bardzo pasuje do reszty mieszkańców Bieguna Północnego. Wyjeżdża do Nowego Jorku, aby odnaleźć swojego ojca i zadbać o iście świąteczną atmosferę.

Ella Enchanted / Zaklęta Ella (2004)
film – 1g36m – 7,53/10 – polskie napisy i lektor

Ella chce zdjąć z siebie klątwę ślepego posłuszeństwa („dar” od matki chrzestnej — wróżki), która nie pozwala jej podążać za marzeniami.

Equilibrium (2002)
film – 1g47m – 7,62/10 – polskie napisy i lektor

W państwie Libria zawsze panuje pokój między ludźmi. Aby równowaga nie uległa zachwianiu, ludność musi codziennie zażywać dawkę Proziumu, który całkowicie zabija emocje. Odmowa zażycia lekarstwa karana jest śmiercią. John Preston zajmuje się wyszukiwaniem i eliminowaniem tych, którzy nie zażywają swoich porcji leku. Jednakże pewnego razu sam pomija dawkę Proziumu – i odkrywa nowy niezwykły świat pełen różnych wrażeń, co daje mu siłę do walki o wolność.

Extremely Loud and Incredibly Close / Strasznie głośno, niesamowicie blisko (2011)
film – 2g9m – 7,1/10 – polskie napisy i lektor

Wierząc, że przed śmiercią 11 września jego ojciec zostawił mu wiadomość, młody Oskar wyrusza na emocjonującą odyseję przez Nowy Jork.

Four Christmases / Cztery Gwiazdki (2008)
film – 1g24m – 6,85/10 – polskie napisy i lektor

Kate i Brad są zmuszeni spędzić tegoroczne Święta Bożego Narodzenia z rodziną, co oznacza cztery gwiazdkowe wizyty — u każdego z ich rozwiedzionych rodziców z osobna.

Fracture / Słaby punkt (2007)
film – 1g53m – 7,59/10 – polskie napisy i lektor

Ted Crawford, podejrzany o próbę zamordowania żony, wypowiada otwartą wojnę młodemu asystentowi prokuratora. Rozpoczyna się fascynujący pojedynek dwóch wielkich umysłów.

Friday / Piątek (1995)
film – 1g31m – 7,67/10 – polskie napisy i lektor

Akcja dzieje się przez jeden dzień. Jest tytułowy piątek. Craig (Ice Cube) i Smokey (Chris Tucker) są najlepszymi przyjaciółmi i mieszkają w sąsiedztwie Compton, w Los Angeles. Główny bohater zostaje zwolniony z pracy, a Smokey ma kłopoty ze spłatą długu dla Stonogi (Faizon Love). Postanawiają razem spłacić dług i w miarę możliwości uporać się z miejscowym gangsterem Deebo (Tommy ‘Tiny’ Lister).

Friday After Next / Kolejny piątek (2002)
film – 1g24m – 7,47/10 – polskie napisy i lektor

W trzeciej odsłonie kultowej serii Craig i Day-Day pracują jako ochroniarze i próbują schwytać złodzieja, który wykrada gwiazdkowe prezenty.

From Dusk Till Dawn / Od zmierzchu do świtu (1996)
film – 1g48m – 7,4/10 – polskie napisy i lektor

Dwaj bracia, kryminaliści uciekają ze Stanów do Meksyku. Po drodze zatrzymują się w barze, który okazuje się być opanowany przez wampiry. Nasi bohaterowie, wspólnie z uwięzionym z nimi księdzem i jego dziećmi będą musieli stawić im czoła.

From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money / Od zmierzchu do świtu 2: Krwawa forsa (1999)
film – 1g28m – 5,98/10 – polskie napisy

Pięciu rzezimieszków postanawia obrabować bank w Meksyku. Nie podejrzewają, że przyjdzie im stawić czoła jadowitym wampirom.

From Dusk Till Dawn 3: The Hangman’s Daughter / Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata (1999)
film – 1g34m – 6,3/10 – polskie napisy

Akcja filmu toczy się na początku XX wieku w Meksyku. Przestępca Johnny Madrid ucieka spod stryczka z córką kata, rozpoczynając nową przygodę.

Full Metal Jacket (1987)
film – 1g56m – 8,16/10 – polskie napisy i lektor

Joker, młody rekrut, który pracuje jako korespondent wojenny, na własne oczy przekonuje się, czym jest wojna w Wietnamie.

Gangster Squad (2013)
film – 7,2/10 – polskie napisy i lektor

Okryty złą sławą szef mafii ze wschodniego wybrzeża, Mickey Cohen, chce rozkręcić działalność w Los Angeles. Do akcji wkracza zespół naprawdę twardych gliniarzy.

Get Smart / Dorwać Smarta (2008)
film – 1g49m – 6,78/10 – polskie napisy i lektor

Po nagłej dekonspiracji tajnych agentów nieporadny Maxwell Smart w parze z arcyskuteczną Agentką 99 muszą pokrzyżować podłe plany bezwzględnych terrorystów.

Gone Baby Gone / Gdzie jesteś, Amando (2007)
film – 1g53m – 7,42/10 – polskie napisy i lektor

Gdy znika czteroletnia Amanda, dwóch detektywów ryzykuje wszystko, by odnaleźć zaginioną.

Gone with the Wind / Przeminęło z wiatrem (1939)
film – 3g53m – 8,28/10 – polskie napisy i lektor

Tuż przed wybuchem wojny secesyjnej pochłonięta sobą i uparta dama z amerykańskiego Południa, Scarlett O’Hara, poznaje równie nieustępliwego Rhetta Butlera.

Good Will Hunting / Buntownik z wyboru (1997)
film – 2g6m – 8,34/10 – polskie napisy i lektor

Will jest szarym 20-latkiem z ubogiej dzielnicy. Odkrycie talentu matematycznego i poznanie dziewczyny zmusi go do przewartościowania swojego życia. W podjęciu decyzji pomaga mu psycholog.

GoodFellas / Chłopcy z ferajny (1990)
film – 2g25m – 8,55/10 – polskie napisy i lektor

Film opowiadający historię Henryego Hilla (Ray Liotta), który już jako dzieciak chciał zostać gangsterem. Chłopak rozpoczyna swą karierę u boku Tommiego DeVito (Joe Pesci). Z czasem pnie się coraz wyżej co pozwala mu poznać Jimmyego Conwaya (Robert De Niro). Zapragnie być taki jak on. Mieć pieniądze, przyjaciół, wpływy i popularność.

Gran Torino (2008)
film – 1g51m – 8,38/10 – polskie napisy i lektor

Walt Kowalski, weteran wojny w Korei i zapiekły rasista z krwi i kości o stalowej woli, żyjący w świecie, który nieustannie ulega zmianom, zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów, którzy wraz ze swoją rodziną wprowadzili się po sąsiedzku, do trudnej konfrontacji z własnymi zadawnionymi uprzedzeniami. A wszystko zacznie się od klasycznego samochodu Kowalskiego – Gran Torino z 1972 roku.

Gremlins / Gremliny rozrabiają (1984)
film – 1g46m – 7,18/10 – polskie napisy i lektor

Rand Peltzer w sklepie ze starociami znajduje nietypowy prezent dla swojego syna – milutkie, małe zwierzątko z wielkimi uszami i oczami. Mogwaj jest bardzo przyjacielski, ale w obchodzeniu się z nim trzeba przestrzegać pewnych reguł. Przypadkowo jedna z nich zostaje złamana i mały stworek (Gizmo) zaczyna się rozmnażać…

Hall Pass / Bez smyczy (2011)
film – 1g45m – 6,85/10 – polskie napisy i lektor

Dwaj mężowie zostają na siedem dni „zwolnieni z małżeństwa” przez swoje żony. Przez tydzień mogą sypiać z tyloma kobietami, z iloma zechcą.

Happy Feet / Tupot małych stóp (2006)
film dla dzieci i młodzieży – 1g48m – 7,15/10 – polskie napisy i dubbing

W Imperium Pingwinów, wszystkie te ptaki uprzyjemniają sobie czas śpiewaniem. Jest to ich naturalny dar, który wykorzystują z wielkim zapałem. Jednak któregoś dnia rodzi się jeden maluszek, który nie potrafi śpiewać. Na szczęście malec wyjątkowo dobrze stepuje i po wielu perypetiach zdobywa upragnioną akceptację.

Happy Feet Two / Tupot małych stóp 2 (2011)
film dla dzieci i młodzieży – 1g39m – 7,25/10 – polskie napisy i dubbing

W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 widzowie znów zobaczą bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkają się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo (Elijah Wood), miłością jego życia Glorią (Alecia Moore {Pink}) i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace’em (Robin Williams). Mambo i Gloria mają syna Erika (EG Daly), który próbuje znaleźć swoje powołanie w świecie cesarskich pingwinów. Nowe zagrożenia nadciągają jednak nad populację pingwinów i aby ocaleć, wszystkie pingwiny będą musiały współpracować — i tańczyć.

Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay / Harold i Kumar uciekają z Guantanamo (2008)
film – 1g40m – 6,87/10 – polskie napisy i lektor

Harold i Kumar tym razem wybierają się do Amsterdamu by odszukać Marię – ukochaną Harolda. Przy okazji chcą się nieźle zabawić w tym kraju, ze względu na fakt legalizacji marihuany.

He’s Just Not That Into You / Kobiety pragną bardziej (2009)
film – 2g9m – 6,89/10 – polskie napisy i lektor

Wielkoekranowa adaptacja bestsellerowej powieści Grega Behrendta, opowiadająca o uczuciowych zawirowaniach spragnionych miłości mieszkańców Baltimore.

I Am Legend / Jestem legendą (2007)
film – 1g40m – 7,71/10 – polskie napisy i lektor

Nowy Jork. Miasto opanował dziwny wirus, który spowodował zmianę ludzi w pełne agresji i szaleństwa potwory. Osoby, które były odporne na działanie wirusa, zostały zabite przez ukrywające się w mroku kreatury. Przeżył tylko jeden człowiek, Robert Nevill, który wraz ze swoim psem prowadzi monotonne życie: w dzień stara się zdobyć pożywienie a w nocy ukrywa się i walczy o swoje życie. Nevill postanawia odkryć szczepionkę, by odwrócić obecną sytuację. W piwnicy ma laboratorium, gdzie przeprowadza eksperymenty. Pewnego dnia traci wszelką nadzieję i rusza do bezpośredniej walki z przerażającymi potworami.

Jack the Giant Slayer / Jack pogromca olbrzymów (2013)
film – 1g54m – 7,08/10 – polskie napisy i dubbing

Pradawny spór ożywa, kiedy młody mężczyzna imieniem Jack (Nicholas Hoult) przypadkowo otwiera bramę między światem ludzi, a przerażającym światem olbrzymów. Olbrzymy, po raz pierwszy od stuleci uwolnione na ziemi, usiłują odzyskać panowanie nad lądem, który kiedyś utraciły, a Jack musi stanąć do walki i je powstrzymać. W walce o królestwo, lud i miłość odważnej księżniczki musi zmierzyć się z niepokonanymi wojownikami, choć dotychczas wierzył, że istnieją tylko w legendach… Teraz sam może stać się legendą.

Jay and Silent Bob Strike Back / Jay i Cichy Bob kontratakują (2001)
film – 1g44m – 7,22/10 – polskie napisy i lektor

Jest to ostatni film z udziałem duetu Jay (w tej roli Jason Mewes) i Silent Bob (Smith), pary dealerów narkotyków, która pojawiała się we wszystkich dotychczasowych produkcjach Kevina Smitha. Pierwszy z nich, używając wulgarnych słów w osobliwy sposób komentuje rzeczywistość, nieustannie nawiązując do seksu, drugi nie mówi prawie wcale, ale gdy już się odezwie wygłasza ważną kwestię dla filmu.

Journey 2: The Mysterious Island / Podróż na Tajemniczą Wyspę (2012)
film – 1g34m – 7,22/10 – polskie napisy i dubbing

Sean Anderson (Josh Hutcherson) odbiera zakodowany sygnał o pomoc z wyspy, której nie ma na mapie. Znajduje się tam jego zaginiony dziadek (Michael Caine), którego Sean postanawia odnaleźć. Pomaga mu ojczym (Dwayne Johnson) oraz pilot helikoptera Gabato (Luis Guzman) i jego córka Kailani (Vanessa Hudgens). Razem wyruszają w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć tajemniczą wyspę i uratować jej mieszkańców oraz swego dziadka.

Kate and Leopold / Kate i Leopold (2001)
film – 1g58m – 6,84/10 – polskie napisy i lektor

Współczesna kobieta podejmuje wyzwanie pokazania dzisiejszego świata czarującemu podróżnikowi w czasie: arystokracie z XIX w.


Czytaj również:

Premiera filmu „Doctor Strange / Doktor Strange” (2016) w ofercie Netflix Polska (30.12.2017)

Kolejne filmy przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska – został jeszcze tylko tydzień na ich obejrzenie – kontynuacja


KOMENTARZE:

2 komentarze do “Kolejne filmy przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska z dniem 6 stycznia 2018r. cz. 1

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner