Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (12.02.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

netflix-Star Trek Discovery-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 15 odcinek 1. sezonu serialu:

Star Trek: Discovery (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.4/10

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green,Doug Jones,Shazad Latif
Gatunki: Seriale i programy,Seriale akcji i przygodowe,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bryan Fuller,Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

S1:O15 – 15. Kto jest ze mną? – 46m
netflix-star-trek-discovery-S1E15

Gwiezdna Flota zleca przeprowadzenie ryzykownej, choć potencjalnie bardzo korzystnej operacji na ojczystej planecie Klingonów. Michael kwestionuje słuszność misji.


Na krańcu przestrzeni Federacji załoga statku odnajduje tajemniczy obiekt. Odtąd Flota Gwiezdna już nigdy nie będzie taka sama.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty, która wyrusza na misje w poszukiwaniu nowych światów i nieznanych form życia. Oficer Floty musi nauczyć się, że zanim w pełni zrozumie się obcych, trzeba zrozumieć samego siebie. W serialu pojawi się nowy statek, nowi bohaterowie i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian. Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.


Swoją premierę w ofercie ma dziś również nowy, 12 odcinek 3. sezonu serialu:

netflix-Supergirl-bg1-1
Supergirl (2015) – serial, sezon 1-3 – 7,4/10 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy romans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O12 – 12. Na dobre – 41m
netflix-supergirl-S3E12

Morgan Edge oskarża Lenę o nieczyste intencje, gdy ktoś próbuje go zabić. Alex przeprowadza badania, aby ustalić przyczynę omdleń, których doświadcza Samantha.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiera filmu „Rogue One: A Star Wars Story / Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” (2016)

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun i plakat serii „Pierwszy zespół: Juventus FC”


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...