Showmax Polska: Piotr Cyrwus w SNL Polska wyszedł z szuflady Ryśka z Klanu. W odcinku zagrał Krzysztof Zalewski.

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

Piotr Cyrwus w SNL Polska - odc 10 min
Piotr Cyrwus na scenie SNL Polska rozprawił się z zaszufladkowaniem go jako aktora jednej roli. W każdym ze skeczy wcielił się w zupełnie inną postać, wykazując się przy tym dużą dozą dystansu do siebie i swojej serialowej przeszłości. „Pazura” w odcinku dodał również występ muzyczny Krzysztofa Zalewskiego, który zaprezentował utwory Miłość, miłość oraz Polsko.

Prowadzący odcinek już na samym początku przyznał, że raz na zawsze chce rozprawić się z szufladą Rysia z Klanu, w której został zamknięty przez swój wieloletni związek z odcinkową produkcją telewizji publicznej. Żartował, że dzięki SNL Polska dostał najwięcej głównych ról. Podczas sobotniego występu zagrał m.in. głowę rodziny w skeczu Katalog na życie, nawiązującym do bezpardonowego lokowania produktu w serialach. Warto wspomnieć, że w trakcie rodzinnej celebracji do stołu podano rybę – danie bliskie sercu głównego bohatera filmu Fanatyk. W SNL Polska aktor wcielił się również w rolę umierającego w okopie żołnierza, który na łożu śmierci  dowiaduje się o zdradzie swojej żony. Prowadzący zachęcał też do przygarnięcia białych, urodzonych i wychowanych w Polsce kotków zapewniając, że nie mają nic wspólnego z mieszańcami z zagranicy. Obyty z występami na żywo przed teatralną publicznością  aktor doskonale poradził sobie z zawrotnym tempem programu.

Na scenie muzycznej wystąpił Krzysztof Zalewski, którego rockowe utwory porwały publiczność. Piosenkarz wykonał dwa kawałki ze swojego albumu Złoto: Miłość miłość oraz Polsko.

Cały odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/SNL.Polska/
Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/snlpolska/

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (12.02.2018)

Netflix Polska: Premiera filmu „Rogue One: A Star Wars Story / Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” (2016)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...