Netflix Polska: Więcej nie zawsze znaczy lepiej – oficjalny teaser 2. sezonu „Serii niefortunnych zdarzeń”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-A Series of Unfortunate Events-bg-1
Netflix Polska: Z przykrością zawiadamiamy, że pojawił się oficjalny teaser drugiego sezonu Serii niefortunnych zdarzeń.

Więcej nie zawsze znaczy lepiej. Czasem znaczy dużo gorzej.

30 marca 2018r. oczekuj więcej łotrów, więcej intryg, więcej niebezpieczeństw, więcej sierot i więcej podpaleń. Będzie naprawdę okropnie. Nie możemy się doczekać.

O „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń”:
W drugim sezonie opartego na bestsellerowym cyklu książek autorstwa Daniela Handlera (pseudonim Lemony Snicket) serialu jeszcze głębiej zanurzamy sie w pełnen czarnego humoru świat. Producentami wykonawczymi dziesięciu godzinnych odcinków nowej serii są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld, oraz Daniel Handler. Premiera już wiosną 2018 roku tylko w serwisie Netflix. Seria niefortunnych zdarzeń  z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo musi przechytrzyć Olafa, skrywającego się pod różnymi przebraniami, i pokrzyżować jego niecne plany, by odkryć wskazówki, które pomogą im wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców związaną z tajemniczą organizacją i odkryć długo skrywane rodzinne sekrety. W serialu znów zobaczymy m.in. Patricka Warburtona (Lemony Snicket), Malinę Weissman (Wioletka Baudelaire) i Louisa Hynesa (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Słoneczko). Obok nich wystąpią m.in. Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart.

netflix-seria-niefortunnychzradzen-s2-teaser

A Series of Unfortunate Events / Seria niefortunnych zdarzeń (2017) – serial, sezon 1 – 7+ – 9,07/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Sieroty Baudelaire wyruszają w drogę pełną zgryzot, udręk i cierpienia, by odkryć długo skrywane rodzinne tajemnice. Zadania nie ułatwia im nikczemny hrabia Olaf.

W rolach głównych: Neil Patrick Harris,Patrick Warburton,Malina Weissman
Gatunki: Seriale i programy,Seriale dla dzieci,Dramaty telewizyjne,Seriale komediowe

Neil Patrick Harris wciela się w rolę czarnego charakteru w mrocznej ekranizacji popularnych książek dla dzieci.

Pierwszy sezon liczy 8 odcinków.


Czytaj również:

Showmax Polska: Piotr Cyrwus w SNL Polska wyszedł z szuflady Ryśka z Klanu. W odcinku zagrał Krzysztof Zalewski.

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (12.02.2018)


 

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Netflix Polska: Więcej nie zawsze znaczy lepiej – oficjalny teaser 2. sezonu „Serii niefortunnych zdarzeń”

  1. Czy ktoś wie czy usuwają Pamiętniki Wampirów? Bo jestem na pierwszym sezonie i dziś podczas odtwarzania jednego z odcinków wyskoczyło tam (gdzie wyskakuje okienko z napisem przemoc) „dostępne do:” 14 bądź 15 lutego. W szczegółach serialu nie ma żadnej daty usunięcia serialu i teraz się zastanawiam czy mi się coś przewidziało. Wie ktoś coś na ten temat, bo szkoda zaczynać serial, którego nie zdążę obejrzeć i za kilka dni go usuną? Niedawno podawaliście, że do usunięcia jest plotkara i w szczegółach też nie ma tej daty podanej, ale w przypadku serialu Merlin czy What About Me jest do kiedy są dostępne.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...