Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (29.04.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

netflix-Superstition-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma:

Superstition (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor

Obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami rodzina walczy o to, by ich niewielkie miasteczko pozostało wolne od złowieszczych duchów i demonów z zaświatów.

W rolach głównych: Mario Van Peebles, Robinne Lee, Brad James
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Joel Anderson Thompson, Mario Van Peebles

Calvin Hastings uważa, że jest gotów, by oczyścić La Rochelle ze złych duchów, ale jego rodzice nie są pewni, czy ich syn odnajdzie się w rodzinnym biznesie.


Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 11 odcinek serii:

netflix-The Joel McHale Show with Joel McHale-s1-bg-1

The Joel McHale Show with Joel McHale (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.3/10

Gorące niusy i najnowsze trendy. Popkultura, skecze, media społecznościowe… Wszystko to — i o wiele więcej — w nowym cotygodniowym programie Joela McHale’a.

W rolach głównych: Joel McHale
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Najlepsze z sezonu 1: Joel McHale jest gospodarzem programu komediowego, w którym co tydzień komentuje najnowsze wydarzenia ze świata polityki, popkultury i mediów społecznościowych.

S1:O11 – 11. …żartowałem – 23 min
netflix-The Joel McHale Show with Joel McHale-S1E11

Bellamy Young żongluje powiedzonkami z lat 90. i wyjaśnia zasady głosowania. Joel przedstawia odcinek Czarnego Minilustra i urywki programów „Jersey Shore” i „Jeopardy”.

Kolejne odcinki będą dostępne w ofercie co niedzielę.

Joel McHale powraca w cotygodniowym show, by drwić z tego, co w telewizji najgorsze. Nie zabraknie też dziwnych klipów z zagranicy i jeszcze dziwniejszych celebrytów.

Gdy wszystkie wieści to złe wieści, przydaje się ktoś, kto umie wskazać i wyśmiać problemy. Tak jak Joel McHale w swoim cotygodniowym programie.


Tylko do 5 maja 2018r. będzie dostępny w ofercie Netflix Polska film:

netflix-Little Hope Was Arson-bg-1
Little Hope Was Arson (2013) – film1g14m – 13+ – 6,73/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor

Gdy pożary w miasteczku we wschodnim Teksasie trawią kolejno aż 10 kościołów, niezwykle religijna lokalna społeczność nabiera niespokojnych podejrzeń.

Gatunki: Filmy kryminalne, Dokumenty o tematyce kryminalnej, Dokumenty, Uznane przez krytyków filmy dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Reżyser: Theo Love


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (29.04.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (28.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...