Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 31 grudnia 2019

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy film, 3 nowe seriale oraz nowy sezon stand-upu The Degenerates. Trzy filmy i jeden serial zostały dziś z niej usunięte. Jeden film został przeznaczony do usunięcia z oferty 7 stycznia 2020r.

Dzisiejsze nowości

6.9 on the Richter Scale / 6,9 w skali Richtera (2016)
film – 1g57m – polskie napisy

Pogrążony w problemach małżeńskich i lęku przed trzęsieniem ziemi oraz zmęczony pracą w teatrze aktor pada ofiarą manipulatorskiego ojca, który pojawił się znikąd.

W rolach głównych: Laurentiu Bãnescu, Maria Obretin, Teodor Corban

Gatunki: Romanian Movies, Komedie, Mroczne komedie, Dramaty
Kategorie: Wzruszający

ARASHI’s Diary -Voyage- (2019)
serial – polskie napisy

Dołącz do członków uwielbianego boysbandu Arashi, którzy po 20 latach od debiutu zapraszają fanów za kulisy swojego scenicznego i prywatnego życia.

UHD, 4K. Miniserial

Sezon 1.: pierwszy odcinek od 31.12.2019 – Po 20 latach na scenie członkowie legendarnego boysbandu Arashi układają nowe plany na przyszłość, zapraszając fanów za kulisy swojego zawodowego i prywatnego życia.

W rolach głównych: Arashi

Gatunki: Dokumentalne filmy muzyczne i koncertowe, Japońskie programy i seriale, Dokumentalne, Filmy muzyczne i musicale

Fireman Sam / Strażak Sam (2004)
serial dla dzieci i młodzieży – można pobrać – 6,6/10 – polskie i dubbing

Strażak Sam i jego ekipa z miasteczka Pontypandy przekazują dzieciakom ważne informacje na temat bezpieczeństwa pożarowego, stawiając czoła różnym zagrożeniom.

Sezon 9.: 25 odcinków od 31.12.2019 – Strażak Sam i jego drużyna śpieszą z pomocą mieszkańcom miasteczka Pontypandy i nie tylko! Płonące pizze i śnieżyca nie stanowią dla nich żadnej przeszkody.

Sezon 10.: 13 odcinków od 31.12.2019 – Dzielni strażacy mają ręce pełne roboty, kiedy do miasteczka Pontypandy przybywa książę, a Super Norman staje do walki z psem robotem.

W rolach głównych: Steven Kynman, David Carling, Tegwen Tucker
Twórcy: Dave Gingell, Dave Jones, Rob Lee

Gatunki: Seriale dla dzieci, Brytyjskie seriale i programy, Telewizyjne kreskówki, Edukacyjne dla dzieci
Kategorie: Pogodny

The Neighbor / Sąsiad (2019)
serialpolskie napisy

Życie egocentrycznego Javiera staje na głowie, gdy nieoczekiwanie zostaje superbohaterem, którego tożsamość próbuje odkryć jego była dziewczyna.

UHD, 4K

Sezon 1.: 10 odcinków od 31.12.2019 – Życie egocentrycznego Javiera staje na głowie, gdy nieoczekiwanie zostaje superbohaterem, którego tożsamość próbuje odkryć jego była dziewczyna.

W rolach głównych: Quim Gutiérrez, Clara Lago, Adrián Pino
Twórcy: Miguel Esteban, Raúl Navarro

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale i programy hiszpańskie, Seriale komediowe
Kategorie: Udawana powaga, Emocjonujący


2. sezon The Degenerates (2018) | serial. sezon 1-2 | UHD, 4K | polskie napisy

Opis Netflix: Seria sześciu półgodzinnych stand-upów, które pełne są sprośnych i niewybrednych żartów balansujących na granicy dobrego smaku. Program dla widzów dorosłych.

W rolach głównych: Brad Williams, Christina Pazsitzky, Big Jay Oakerson

Sezon 1.: 6 odcinków – Seria sześciu półgodzinnych stand-upów, które pełne są sprośnych i niewybrednych żartów balansujących na granicy dobrego smaku.

Sezon 2.: 6 odcinków od 31.12.2019 – Nikki Glaser, Adrienne Iapalucci, Robert Kelly, Ms. Pat, Jim Norton i Donnell Rawlings w serii stand-upów dozwolonych od lat 18.

Gatunki: Niepoprawne politycznie stand-upy, Prześmiewcze programy komediowe, Stand-upy, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Kontrowersyjny, Cyniczny, Prowokacyjny, Sprośny, Prześmiewczy


Filmy i serial dziś usunięte

Ace Ventura Pet Detective Jr. (2009)
film – 1g33m – polskie napisy i lektor

Siódmoklasista Ace Ventura Junior jest psim detektywem — tak, jak jego ojciec. Gdy jego mama zostaje oskarżona o kradzież pandy, młody rusza do akcji.

Born Strong (2017)
film – 1g25m – polskie napisy

Czterech niemal 200-kilogramowych gigantów walczy o zwycięstwo w zawodach kulturystycznych Arnold Strongman Classic — i pokazuje nam, jak wygląda ich codzienne życie.

Democrats (2014)
film – 1g39m – – 5,88/10 – polskie napisy i lektor

W 2008 roku, po kontrowersyjnych wynikach wyborów w Zimbabwe, dwaj polityczni wrogowie piszą nową konstytucję, aby uratować kraj przed ponurą przyszłością.

Geronimo Stilton (2011)
serial dla dzieci i młodzieży – polskie napisy i dubbing

Ulubiony dziennikarz Mysiego Jorku oraz jego łebscy i spragnieni przygód pomocnicy badają tajemnicze sprawy, które doprowadzają ich w najdalsze zakątki świata.

Film dostępny w ofercie Netflix Polska tylko do 6 stycznia 2020r

Miss Sharon Jones! (2015)
film – 1g34m – 6,57/10 – polskie napisy

Inspirujący film dokumentalny o Sharon Jones, piosenkarce R&B, która walczy z rakiem trzustki, ale cały czas przygotowuje swój zespół do ponownych występów.

W rolach głównych: Sharon Jones

Gatunki: Koncerty rockowe i popowe, Dokumentalne, Dokumentalne filmy muzyczne i koncertowe, Filmy muzyczne i musicale
Kategorie: Inspirujące, Wzruszające

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Netflix: Relacja z polskiej premiery serialu „Wiedźmin” – materiał wideo

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 30 grudnia 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner