Netflix: Pierwsze zdjęcia z finałowego sezonu serialu “Dom z papieru”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix prezentuje pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu Domu z papieru. Napad trwa, zbliża się wojna, a przywódca gangu stracił kontrolę. Zbliża się koniec serii stworzonej przez Álexa Pinę.

Pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu ujawniają chaos zarówno w Banku Hiszpanii, jak i poza nim – Profesor jest zaskoczony po tym, jak Sierra znajduje jego kryjówkę, a Lizbona jest bezpieczna w banku. Rozpoczyna się wojna i widzimy, jak gang złodziei musi pokazać swoją najtwardszą stronę, aby przetrwać, napędzany cierpieniem, większą ilością broni i desperacją, wynikającą z braku planu.

Netflix seriale

Netflix seriale

Netflix seriale

Opis fabuły

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Netflix seriale

Netflix seriale

Netflix seriale


Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Dom z papieru / La casa de papel | Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.
Dom z papieru


O Vancouver Media

Vancouver Media to firma zajmująca się produkcją telewizyjną, założona pod koniec 2016 roku przez Álexa Pinę, której celem jest tworzenie programów wyróżniających się na tle innych. Firma wyprodukowała Dom z papieru, The Pier i White Lines, a jej najnowszym tytułem jest Sky Rojo.

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 208 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Czerwiec 2021 w ofercie HBO GO – nowe filmy i seriale – lista premier

Czerwcowe premiery na Netflix – planowane nowości – oficjalna lista filmów i seriali

Netflix: Dom z papieru 5 – data premiery i zapowiedź nowego sezonu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner